Nowość! Eveline Cosmetics New Aqua Hybrid

New AquaHybridTM to innowacyjny program nawilżający oparty na technologii hybrydowej, wykorzystującej synergię zaawansowanych kompleksów hydrofuzyjnych oraz szerokiego spektrum działania składników aktywnych. Nowatorskie, hydrożelowe formuły gwarantują błyskawiczny efekt głębokiego i długotrwałego nawilżenia oraz wygładzenia naskórka na poziomie komórkowym. Wspomagają łagodzenie podrażnień i zapobiegają transdermalnej utracie wody.

webLekki Matujacy Hydrozel na dzien NEW AQUA HYBRID

NOWOŚĆ

Bogate Regenerujące Serum-Żel na Dobranoc NEW AquaHybridTM

GEL FORMUŁA Eveline Cosmetics

dla każdego rodzaju cery, również wrażliwa

Bogate Regenerujące Serum – Żel Na Dobranoc przeznaczone jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również suchej i wrażliwej. Nowatorska hydrożelowa formuła, bogata w składniki aktywne, intensywnie nawilża i odnawia skórę podczas snu. Stymuluje procesy naprawcze komórek naskórka, wzmacnia je i odbudowuje. AQUAXYLTM z KOENZYMEM Q10 przyspieszają odnowę biologiczną, wygładzają i skutecznie przeciwdziałają przedwczesnemu starzeniu się skóry. TRI-HYALURON 24h SYSTEMTM bogaty w trzy różne, bioaktywne formy 100% kwasu hialuronowego nowej generacji, długotrwale nawilża i wygładza. Hydrofuzyjny kompleks otula twarz jak niewidzialna maseczka, chroniąc skórę przed utratą wody i intensyfikując działanie skoncentrowanych składników aktywnych. Dzięki temu już po pierwszej nocy cera wygląda na świeżą i widocznie gładszą – jak po 8h głębokiego, relaksującego snu.

Cena: ok. 16,99 zł / 50 ml

webLekki Matujacy Hydrozel na dzien NEW AQUA HYBRIDNOWOŚĆ

Lekki Matujący Hydrożel na dzień NEW AquaHybridTM

GEL FORMUŁA Eveline Cosmetics

dla cery normalnej i mieszanej

LEKKI, MATUJĄCY HYDROŻEL przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej. Nowatorska hydrożelowa formuła nawilża, wygładza i matuje skórę do 8h. AQUAXYLTM przeciwdziała utracie wody z naskórka, koi i łagodzi podrażnienia. PHYCOSACCARIDE ACGTM, NIACYNAMID oraz EVERMATTM regulują produkcję sebum i znacząco zmniejszają skłonność skóry do powstawania niedoskonałości. Zaawansowana formuła zapewnia nie tylko spektakularny wzrost nawilżenia skóry nawet do 24h, ale również dzięki innowacyjnemu kompleksowi  AquaPro City™ ANTI-POLLUTION SYSTEM działa niczym antyoksydacyjna tarcza ochronna, tworząc na powierzchnio skóry  hydrosiateczkę, która aktywnie chroni przed zanieczyszczeniami powietrza, toksynami i utratą wody.

Cena: ok. 16,99 zł / 50 ml

webNawilzający krem-zel na dzien NEW AQUA HYBRIDNOWOŚĆ

Nawilżający Krem – Żel na dzień NEW AquaHybridTM

GEL FORMUŁA Eveline Cosmetics

dla cery naczynkowej i wrażliwej

NAWILŻAJĄCY KREM – ŻEL przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry ze skłonnością do rumienia, zaczerwienień oraz pękania naczynek krwionośnych. Silidine® przywraca skórze równowagę i zapobiega powstawaniu „pajączków”. Kwas hialuronowy i AQUAXYLTM nawilżają i wygładzają. EKSTRAKT Z RÓŻY FRANCUSKIEJ, DPANTHENOL i ALANTOINA działają jak „kojący opatrunek”, łagodzą podrażnienia. Zaawansowana formuła zapewnia nie tylko spektakularny wzrost nawilżenia skóry nawet do 24h, ale również, dzięki innowacyjnemu kompleksowi  AquaPro City™ ANTI-POLLUTION SYSTEM, działa niczym antyoksydacyjna tarcza ochronna, tworząc na powierzchni skóry  hydrosiateczkę, która aktywnie chroni przed zanieczyszczeniami powietrza, toksynami i utratą wody.

Cena: ok. 16,99 zł / 50 ml

webUltranawilzajacy Hydrozel na dzien NEW AQUA HYBRIDNOWOŚĆ

Ultranawilżający Hydrożel na dzień NEW AquaHybridTM

GEL FORMUŁA Eveline Cosmetics

dla cery suchej i wrażliwej

ULTRANAWILŻAJĄCY HYDROŻEL przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji bardzo suchej, odwodnionej i wrażliwej skóry. TRI-HYALURON 24H SYSTEMTM – bogaty w trzy różne, bioaktywne formy 100% kwasu hialuronowego nowej generacji, bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach naskórka oraz hamuje jej parowanie z powierzchni skóry. AQUAXYLTM, D-PANTHENOL i ALANTOINA natychmiast łagodzą podrażnienia. Zaawansowana formuła zapewnia nie tylko spektakularny wzrost nawilżenia skóry nawet do 24h, ale również, dzięki innowacyjnemu kompleksowi  AquaPro City™ ANTI-POLLUTION SYSTEM, działa niczym antyoksydacyjna tarcza ochronna, tworząc na powierzchni skóry  hydrosiateczkę, która aktywnie chroni przed zanieczyszczeniami powietrza, toksynami i utratą wody.

Cena: ok. 16,99 zł / 50 ml

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.