Nowość! JEAN MARC Billioner

Intensywne, drzewno-korzenne nuty zamknięte w złotym opakowaniu. Woda toaletowa JEAN MARC Billioner to zdecydowanie mocny i wyrafinowany zapach, dokładnie odzwierciedlający charakter mężczyzny, któremu jest dedykowany. Bez żadnych wątpliwości, tak pachnie sukces.

Mężczyzna ambitny, dla którego problemy stanowią kolejne wyzwania na drodze do wyznaczonych celów. To obraz, który przyświecał perfumiarzom JEAN MARC tworzącym wodę Billioner. Perfumy, opierając się na świeżych akordach drzewnych wzbogaconych o pełne namiętności, pikantne nuty korzenne, symbolizują moc i odwagę. Mężczyzna ubrany w ten zapach podkreśla swoją osobowość i wyróżnia się w tłumu.

  • Zapach: drzewno – korzenny
  • Nuta głowy: grejpfrut, mandarynka, mięta
  • Nuta serca: olejek różany, cynamon, goździk
  • Nuta bazy: bursztyn, paczula, drzewo cedrowe, ziarna tonka

Kompozycję JEAN MARC Billioner otwierają powalające akordy owoców grejpfruta i mandarynki, przeplatane orzeźwiającą miętą. Złożoności dodaje uwodzicielska nuta serca, w której subtelność olejków różanych łączy się z mocnym akcentem goździka i cynamonu. Siły dodaje baza obfitująca w paczulę i bursztyn, łagodzone przez drzewo cedrowe.

JEAN MARC Billioner to bez wątpienia bogaty zapach dla mężczyzn, którzy nie boją się zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę. Wiedzą, że odniosą sukces.

JEAN MARC Billioner można zakupić w drogeriach i sieciach handlowych. Flakon 100 ml kosztuje ok 16 zł.

JEAN_MARC_woda_toaletowa_BILLIONER_100ml

W zestawach upominkowych dostępny jest płyn po goleniu z body spray’em o pojemności 150 ml za cenę ok. 20 zł.

JEAN_MARC_Gift_set_Billioner

JEAN_MARC_dezodorant_BILLIONER_150ml

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.