Nowość! Kuracja Dyscyplinująca od ALTA MODA – stopniowe prostowanie włosów

Marka ALTA MODA wprowadza do swojej oferty kurację dyscyplinującą w dwóch wariantach: z Olejkiem Arganowym, do wszystkich rodzajów włosów oraz z Olejkiem Lnianym, do włosów zniszczonych.
Kuracja Dyscyplinująca umożliwia stopniowe uzyskanie zdyscyplinowanych, prostych, miękkich i pełnych blasku włosów, bez ich obciążania. To produkt, dzięki któremu kobiety będą mogły prostować sobie włosy same, w sposób łatwy, pewny i bezpieczny, we własnym domu, tylko przy użyciu suszarki i prostownicy!

Głównym składnikiem aktywnym kuracji jest Krem Intensywnie Dyscyplinujący o wysokich właściwościach dyscyplinujących, który zamyka łuski włosa wyrównując wszystkie jego warstwy, wygładza strukturę włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek i puszeniu się włosów. Dodatkowo tworzy warstwę ochronną zabezpieczającą włosy przed wysoką temperaturą podczas prostowania oraz czynnikami zewnętrznymi niekorzystnie wpływającymi na ich wygląd. Zestaw uzupełniają Szampon Dyscyplinująco – Normalizujący oraz Maska Dyscyplinująco – Regenerująca.
Kuracja Dyscyplinująca jest produktem całkowicie bezpiecznym. Nie zawiera formaldehydu, amoniaku oraz parabenów!
Kurację można stosować na włosach naturalnych, jak i farbowanych. Zaleca się powtarzanie Kuracji Dyscyplinującej nie częściej niż raz na miesiąc.
Efekt Kuracji Dyscyplinującej utrzymuje się od 2 do 3 miesięcy w zależności od rodzaju włosów. Po każdej aplikacji produktu efekt zdyscyplinowanych, miękkich i zdrowych włosów jest coraz lepszy.

 

W zależności o rodzaju włosów należy stosować odpowiedni rodzaj Kuracji Dyscyplinującej: 
• Z OLEJKIEM ARGANOWYM – do każdego rodzaju włosów:
Olejek Arganowy to najlepszy sprzymierzeniec włosów. Wraz z kwasami tłuszczowymi Omega 6, Witaminą E i niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi głęboko nawilża i odżywia włókna włosów, zwiększając ich odporność podczas kuracji.

2 ALTA_MODA-Kuracja_Dyscypliujaca-Olejek_Arganowy-300dpi_2

Pojemność: 195 ml
Sugerowana cena detaliczna: 29 PLN

 

• Z OLEJKIEM LNIANYM – do włosów zniszczonych:
Olejek Lniany pielęgnuje zniszczone, suche, puszące się i pozbawione blasku włosy. Intensywny składnik, który wnika w głąb włókien, przywracając włosom naturalne piękno.

2 ALTA_MODA-Kuracja_Dyscypliujaca-Olejek_Lniany-300dpi_2

Pojemność: 195 ml
Sugerowana cena detaliczna: 29 PLN

 

Więcej szczegółów na stronie: www.altamodacosmetics.pl

***
Informacja o marce ALTA MODA:
ALTA MODA to marka produktów do koloryzacji i pielęgnacji włosów, należąca do włoskiego koncernu kosmetycznego Alfaparf Group. Filozofią marki jest pomaganie kobietom spełniać ich marzenie o pięknych, zdrowych i błyszczących włosach o promiennych kolorach. Produkty marki ALTA MODA dostępne są w Europie i obu Amerykach. Teraz czas na Polki!

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.