Nowość! MASKARA VOLUME UNICO®

Na rynku pojawił się nowy tusz do rzęs VOLUME UNICO® marki Collistar. Eleganckie opakowanie skrywa mascarę o unikalnej formule. Tusz pogrubia i odbudowuje rzęsy od wewnątrz dzięki zawartym w formule peptydom i pantenolowi. Podwójna, precyzyjna szczoteczka high-tech gwarantuje natychmiastową objętość. Maskara nabłyszcza rzęsy, długo się utrzymuje zapewniając idealny makijaż przez cały dzień.

MASCARA VOLUME UNICO® TO:

  • EKSKLUZYWNE OPAKOWANIE

Eleganckie połączenia złota i czerni z ciekawą fakturą.

  • UNIKALNA FORMUŁA

Natychmiastowy efekt objętości! 200% Konsystencja połączona z wysokiej technologii szczoteczką, która rozdziela rzęsy jedna po drugiej, czyniąc je grubsze i modelując ich

kształt.

Dzięki specjalnej kombinacji peptydów i pantenolu: odbudowuje rzęsy od wewnątrz sprawiając, że stopniowo stają się grubsze i dłuższe.

Stopniowy efekt objętościowy + 41%. Już po 2 tygodniach rzęsy stają się stopniowo dłuższe, gęstsze, a ich objętość jest zwiększona

  • SZYTE NA MIARĘ MODELOWANIE

Gładka i kremowa konsystencja pozwala na aplikowanie wielu warstw tuszu tak, aby otrzymać pożądany efekt podkręcenia i objętości.

Konsystencja połączona z wysokiej technologii szczoteczką, która rozdziela rzęsy jedna po drugiej, czyniąc je grubsze i modelując ich kształt.

  • UNIKALNA „PODWÓJNA SZCZOTECZKA

Technologia „podwójnej szczoteczki”

Połączenie 2 szczoteczek o różnej strukturze włosia (krótsze + dłuższe) doprowadziło do stworzenia „jumbo” szczoteczki, która nadaje spojrzeniu objętość oraz perfekcyjnie rozdzielaj rzęsy.

8015150158572_300dpi WWW

OBECNIE TRWA EKSKLUZYWNA PROMOCJA NA WPROWADZENIE:

MASCARA VOLUME UNICO® + CZARNA KREDKA KAJAL W PREZENCIE W CENIE 115ZŁ.

Produkt jest dostępny w dwóch wariantach: Intense Black

Waterproof Intense Black – każdy w w pojemności MAXI SIZE 13ml!!!

Produkt dostępny wyłącznie perfumeriach Douglas.

P9210923 www

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.