Nowość! MEGA GLOSS lip PENCIL marki DeBBY

Marka DEBBY wprowadziła nowość: MEGA GLOSS lip PENCIL w  rozmiarze jumbo. Dostępne są dwie wersje pomadki w kredce:  super lśniąca lub matowa. Poniżej prezentujemy obie pomadki i ich właściwości.

Pomadka w kredce MEGA GLOSS.

3 właściwości w jednym wyjątkowym produkcie, to: BLASK, jak w błyszczyku; PRECYZJA, jak w kredce; KOMFORT stosowania, jak w balsamie. Pomadkę charakteryzuje: wysoka jakość koloru, mega blask, łatwa aplikacja i zapach granatu.

debby b

Pomadka w kredce CHUBBY MAT. Matowa, praktyczna bez potrzeby temperowania, delikatnie perfumowana, aksamitna formuła o lekkiej kremowej konsystencji, trwałość i głębia koloru oraz doskonałe pokrycie.

debby aa

Kompozycja składa się z mieszanki pochodnych witaminy A & E oraz ekstraktu granatu o działaniu przeciwutleniającym i odżywczym. Wosk pszczeli i olejek ze słodkich migdałów sprawiają, że kredki są kremowe i bardzo przyjemne w użyciu, usta nie kleją się. Aromat granatu pozostawia na ustach bardzo przyjemny zapach. Olejek jojoba sprawia, że usta są pełniejsze. Nie zawiera parabenów. Testowana dermatologicznie. Występuje w wielu soczystych kolorach.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.