Nowość! Mydła kolońskie BARWA

Mydła Kolońskie dostępne są w dwóch wersjach zapachowych: mydło piżmowe “WHITE MUSK” i mydło cedrowe “CEDAR WOOD”. Oba zapachy są znanymi afrodyzjakami i stanową najlepszą podstawę zarówno damskich jak i męskich perfum, ponieważ najdłużej utrzymują się na ciele.


BEZKOMPROMISOWY CHARAKTER WÓD KOLOŃSKICH ZAKLĘTY W KOSTKACH MYDŁA Z SERII BARWY HARMONII.

MYDŁO KOLOŃSKIE
BARWY HARMONII WHITE MUSK

Mydło piżmowe inspirowane recepturą tradycyjnych wód kolońskich wyróżnia przede wszystkim uwodzicielski aromat. Wyjątkowe nuty zapachowe angażują zmysły, rozbudzając emocjonalną ucztę dla ciała. Aromatyczne ekstrakty z liści makandi i czarnej herbaty, które są sercem perfumowanej kostki idą w parze z najwyższą jakością składników tradycyjnej receptury. Formuła mydła WHITE MUSK, oparta na naturalnej, roślinnej bazie pozyskanej z oleju palmowego, zawiera nawilżające, wygładzające i zmiękczające skórę masło Shea oraz witaminę E, która od lat znana ze swoich właściwości odmładzających zapewnia skórze ochronę przed starzeniem. Piżmowe mydło WHITE MUSK Barwy Harmonii to uwodząca aromatem tradycyjna kostka do mycia rąk i ciała.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Mydło zostało przebadane dermatologicznie.

Gramatura 200g
Cena około: 8.00 PLN

NOWOSC_BARWA_-_MYDLO_KOLONSKIE_WHITE_MUSK

 
MYDŁO KOLOŃSKIE
BARWY HARMONII CEDAR WOOD

Mydło cedrowe zainspirowane recepturą tradycyjnych wód kolońskich wyróżnia ponadczasowy i klasyczny aromat. Charakterystyczna nuta zapachowa drzewa cedrowego angażuje zmysły, rozbudzając emocjonalną ucztę dla ciała. Aromatyczny ekstrakt, który jest sercem perfumowanej kostki idzie w parze z najwyższą jakością składników tradycyjnej receptury. Formuła mydła CEDER WOOD oparta na naturalnej, roślinnej bazie pozyskanej z oleju palmowego, zawiera nawilżające, wygładzające i zmiękczające skórę masło Shea oraz witaminę E, która od lat znana ze swoich właściwości odmładzających zapewnia skórze ochronę przed starzeniem. Piżmowe mydło CEDER WOOD Barwy Harmonii to uwodząca aromatem tradycyjna kostka do mycia rąk i ciała.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Mydło zostało przebadane dermatologicznie.

Gramatura 200g,
Cena około: 8.00 PLN

NOWOSC_BARWA_-_MYDLO_KOLONSKIE_CEDAR_WOOD

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.