Nowość od marki Cleanic – dezodorant w chusteczce

Unikatowa nowość od marki Cleanic – dezodorant w chusteczce Cleanic DEO Soft oraz Cleanic DEO Fresh to najlepszy sposób na zachowanie czystości i uczucia świeżości przez cały aktywny dzień. Wygodny format produktu pozwala na dyskretneoczyszczenie miejsc powodujących dyskomfort.

Wystarczy jedna chusteczka, żeby przemyć pachy, stopy czy dłonie. Dzięki temu, przed ważnym spotkaniem biznesowym, lunchem ze znajomymi czy wieczorem w gronie rodziny, odzyskasz pewność siebie. Także po zajęciach fitness, siłowni czy joggingu, gdy nie masz czasu na dokładny prysznic, lub kiedy nie ma do tego odpowiednich warunków, chusteczki Cleanic DEO szybko pozwolą przywrócić czystość i gotowość na kolejne wyzwania.

Produkt, oprócz tego, że umożliwia umycie i odświeżenie, został nasączony formułą z antybakteryjnymi jonami srebra, chroniącymi przed powstawaniem przykrego zapachu przez 12 godzin. Jednocześnie chusteczki Cleanic DEO posiadają składnik hamujący pocenie, który zapewni długotrwałe poczucie świeżości w ciągu długiego dnia, w trakcie wszystkich zaplanowanych spotkań!

 

Chusteczki Cleanic DEO dostępne są w dwóch neutralnych wersjach zapachowych: łagodnej Cleanic DEO Soft oraz orzeźwiającej Cleanic DEO Fresh.   Zestaw Cleanic

 

 

Używaj chusteczek Cleanic DEO w ciągu dnia, kiedy tylko poczujesz potrzebę szybkiego odświeżenia. Dzięki poręcznemu, wygodnemu opakowaniu, są zawsze pod ręką, w torebce, torbie na fitness czy w szufladzie biurka. Z Cleanic DEO Fresh oraz DEO Soft nic ciebie nie ogranicza w trakcie dnia pełnego aktywności!

 

Opakowanie: 12 sztuk

Rekomendowana cena:  3,99 PLN

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.