Nowość! Persil Lavender Freshness

Nowoczesne technologie sprawiają, że domowe obowiązki stają się prostsze oraz przyjemniejsze. Wszystko za sprawą innowacyjnych produktów, które nie tylko są skuteczne, ale również zachwycają pięknym zapachem i nowoczesnym designem. Dokładnie te wszystkie cechy można znaleźć w żelu i proszku do prania Persil Lavender Freshness oraz kapsułkach Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender. 

Zapach jest jednym z najważniejszych kryteriów, decydującym o wyborze środka do prania. Zazwyczaj wybieramy produkty o świeżym, charakterystycznym i wyjątkowym zapachu. Taki właśnie jest zapach lawendy, który zapewnia nie tylko uczucie świeżości, ale również działa relaksująco. Dlatego Persil zamknął ten zapach w najnowszej linii Lavender Freshness.

Produkty Persil Lavender Freshness dostępne są teraz pod postacią żelu oraz proszku do prania kolorowych tkanin oraz kapsułek do białego prania. Oferują one doskonałą czystość ubrań, a także przyjemny zapach lawendy.

Persil Lavender Freshness wykorzystuje opartą na działaniu sześciu enzymów formułę Persil Expert. Enzymy zaczynają działać na trudne do usunięcia plamy zaraz po wypełnieniu bębna pralki wodą. Usuwają one nawet uporczywe plamy i są skuteczne już w tak niskich temperaturach jak 20ºC. W przypadku kapsułek Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender składniki zostały zamknięte w dwóch komorach, które otacza całkowicie rozpuszczalna w wodzie folia. Mniejsza komora zawiera aktywny środek odplamiający, a większa wysoce skuteczną mieszaninę składników piorących.

Bez względu na wybrany rodzaj produktu, Persil Lavender Freshness pozwala uzyskać doskonały rezultat prania nawet w niskich temperaturach, potwierdzając tym samym jakość, której konsumenci oczekują od marki Persil.

Oficjalna prezentacja linii produktów do prania Persil Lavender Freshness odbyła się  29 stycznia br., w restauracji Akademia. W świat nowoczesnych produktów wprowadziły gości Edyta Wróbel – Senior Brand Manager marki Persil oraz Senselier, Marta Siembab. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Cegielska.

L

 

Dzięki Persil Lavender Freshness, każdy może cieszyć się perfekcyjną czystością oraz kojącym zapachem lawendy w czasie każdego prania.

Rekomendowana cena detaliczna:

 

Kapsułki do prania Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender, opakowanie 15 prań, ok. 30 PLN

W Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender kapsułki do prania opakowanie 15 prań

 

Kapsułki do prania Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender, opakowanie 32 prania, ok. 42 PLN

Persil Expert Duo-Caps Extra Freshness of Lavender kapsułki do prania opakowanie 32 prania

 

 

 

 

Żel do prania Persil Lavender Freshness, opakowanie 20 prań, ok. 25 PLN

Persil Lavender Freshness żel do prania opakowanie 20 prań

 

 

Żel do prania Persil Lavender Freshness, opakowanie 40 prań, ok. 40 PLN

Persil Lavender Freshness żel do prania opakowanie 40 prań

 

 

Proszek do prania Persil Lavender Freshness, opakowanie 20 prań, ok. 25 PLN

Persil Lavender Freshness proszek do prania opakowanie 20 prań

 

Proszek do prania Persil Lavender Freshness, opakowanie 40 prań, ok. 40 PLN

Persil Lavender Freshness proszek do prania opakowanie 40 prań

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.