Nowość Pharmaceris N KREM Z WITAMINĄ K uszczelniającą naczynka CAPINON K 1%

Dermokosmetyki Pharmaceris zostały stworzone z myślą o pielęgnacji skóry wymagającej. Dzięki zastosowaniu najnowszych odkryć z zakresu kosmetologii oraz najwyższej jakości surowców farmaceutycznych zapewniają one kompleksową i skuteczną pielęgnację skóry twarzy i ciała. Receptury preparatów z poszczególnych linii Pharmaceris zostały precyzyjnie dobrane do różnych problemów i zmieniających się wymagań skóry. Serię Pharmaceris tworzą produkty hipoalergiczne, testowane na skórze problemowej pod kontrolą lekarzy dermatologów.

Pharmaceris rozwija serię na naczynka od 1998 r. i był pierwszą marką wprowadzającą na polski rynek krem z witaminą K.
• Ze względu na regulacje UE , w roku 2009, zabroniono sprzedaży produktów kosmetycznych zawierających w swoim składzie witaminę K.
• Od tamtej pory naukowcy z Centrum Naukowo –Badawczego Dr Irena Eris pracowali nad nowymi rozwiązaniami, umożliwiającymi zastosowanie pochodnych witaminy K, niezwykle cenionych w profilaktyce skóry naczynkowej ze względu na właściwości przyspieszania procesu wchłaniania się podskórnych wybroczyn, wynaczynień, siniaków, zaczerwienień i zmniejszania widocznych, popękanych i rozszerzonych naczynek.
• Prace badawcze we współpracy z Instytutem Farmaceutycznym pozwoliły stworzyć tlenek witaminy K, dozwolony do stosowania w kosmetykach, o działaniu analogicznym do właściwości tej witaminy w jej biologicznie aktywnej formie.

Nowy preparat CAPINON K 1% powoduje zmniejszenie widoczności teleangiektazji oraz
– redukuje okresowy rumień
– zmniejsza nasilenie zaczerwienienia skóry
– przygotowuje skórę do zabiegów medycyny estetycznej
– przyspiesza proces regeneracji skóry
– zmniejsza uczucie napięcia skóry.
Ten HIPOALERGICZNY krem, stworzony został bez ALERGENÓW, BARWNIKÓW, PARABENÓW. Przeznaczony jest do: skóry z rozszerzonymi naczynkami, z tendencją do okresowej nadreaktywności pod wpływem czynników zewnętrznych oraz do pielęgnacji skóry przed i po zabiegach medycznych i kosmetycznych.

Prace badawcze towarzyszące opracowaniu receptury obejmowały różnorodne typy testów:

  • in vitro: na wielowarstwowej hodowli komórek naskórka (EpiDerm)
  • in vivo: badania bioinstrumentalne i biomedyczne
  • przedkliniczne
  • kliniczne.

Pharmaceris N
CAPINON K 1% Krem z witaminą K uszczelniającą naczynka

Pojemność: 30 ml

Cena: 39,90 PLN


PharmacerisN-Karta-medyczna

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.