Nowość! Podkład Total Cover

Marzysz o doskonałym makijażu? Totalnym kryciu bez efektu maski? Jednocześnie pragniesz odpowiedniej ochrony i nawilżenia cery? Delia Cosmetics prezentuje podkład Total Cover, produkt z którym osiągnięcie pięknego wyglądu cery jest łatwe jak nigdy! Fluid zapewnia maksymalne krycie przebarwień, idealne dopasowanie do odcienia skóry, a jednocześnie dba o nią dzięki zawartości odżywczego oleju arganowego i ochronie SPF 20. Kosmetyk jest w pełni wodoodporny i hipoalergiczny, zapewni więc trwały makijaż dla każdej, nawet bardzo wrażliwej cery.


Z Total Cover nie musisz wybierać między doskonałym make-up’em, a troską o skórę!

Podkład Total Cover
Najważniejsze cechy:
• TOTALNE KRYCIE – intensywne, bardzo dokładne pokrycie przebarwień oraz zmian skórnych dla osiągnięcia efektu nieskazitelnej cery
• DOPASOWANY KOLOR – paleta barw pozwalająca na łatwe dobranie doskonałego odcienia
• NAWILŻENIE SKÓRY – intensywne nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości olejku arganowego
• OCHRONA SPF 20 – skuteczna i wygodna ochrona przeciwsłoneczna każdego dnia
• WODOODPORNOŚĆ – gwarancja perfekcyjnego makijażu w każdych warunkach
• HIPOALERGICZNOŚĆ – bezpieczeństwo i ochrona cery wrażliwej

fluidTotalCover-tubkaMINIfluidTotalCover-kartonikMINI
Pojemność: 25 g
Cena 14,20 PLN

***
Delia Cosmetics polski producent kosmetyków z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl