Nowość! Selfie Project bibułki matujące

Selfie Project – Skóra zawsze gotowa na Selfie! Seria Selfie Project została stworzona z myślą o nastolatkach – zarówno tych młodych ludziach, którzy dopiero wkraczają w okres dojrzewania, pełni obaw o swój nie zawsze korzystnie zmieniający się wygląd, jak i tych, którzy już od dłuższego czasu zmagają się z niedoskonałościami skóry i chcą im zapobiegać.

Kosmetyki Selfie Project zapewnią młodej skórze odpowiednią pielęgnację, a ich regularne stosowanie pozwoli zrealizować ambitny projekt: piękniejsza, zawsze gotowa na selfie cera!

#Jak działają Bibułki matujące #MattMeNow?

Bibułki matujące #MattMeNow zapewniają natychmiastowy efekt matowej cery. Wchłaniają nadmiar sebum i niwelują nieestetyczne błyszczenie. Pozostawiają skórę odświeżoną i zmatowioną. Nie naruszają makijażu.

#W jaki sposób używać Bibułek matujących #MattMeNow?

Przyłóż Bibułkę matującą #MattMeNow do świecącej się partii twarzy i delikatnie przyciśnij.

 

#Jakie naturalne i botaniczne składniki aktywne znajdują się w Bibułkach matujących #MattMeNow?

Wszystkie produkty Selfie Project to kompletny system pielęgnacyjny skoncentrowany na skutecznych działaniach związanych z profilaktyką i zaleczaniem już istniejących niedoskonałości oraz natychmiastową poprawą wyglądu skóry. Substancje, z których wytwarzane są kosmetyki z serii Selfie Project zostały dobrane z największą starannością i dogłębnie przeanalizowane pod kątem ich bezpieczeństwa dla młodej skóry. Receptury pozbawione są parabenów, SLS, SLES i olejów mineralnych. Na ich miejsce wprowadzono dobrze tolerowane przez skórę, bezpieczne zamienniki o doskonałych parametrach użytkowych i dobroczynnym działaniu na skórę.

Jak w szybki sposób poprawić swój wygląd?

Spotkanie z przyjaciółmi, romantyczny spacer, wycieczka klasowa – niezależnie od okazji, zmiany trądzikowe mogą uprzykrzyć Ci dzień w najmniej spodziewanym momencie. Na szczęście, kosmetyki z serii Selfie Project w każdej chwili przyjdą Ci z pomocą! Sprawdź, które z nich warto zawsze nosić przy sobie!

Upiększona skóra w mgnieniu oka

Skuteczny program pielęgnacji młodej skóry z niedoskonałościami składa się z czterech podstawowych kroków: oczyszczania, złuszczania, nawilżania i upiększania. Seria Selfie Project zawiera preparaty, które pozwolą zrealizować wszystkie cztery punkty programu, i w efekcie uzyskać piękną cerę zawsze gotową na selfie. Dzięki upiększaniu, szybko zasłonisz swoje niedoskonałości na skórze i dyskretnie poprawisz swój wygląd.

Zawsze pod ręką

Kosmetyki z serii Selfie Project to Twoi sprzymierzeńcy w szybkiej poprawie wyglądu. Matujący puder antybakteryjny #4EverMatt skutecznie zmatuje Twoją skórę na kilka godzin, wygładzi ja i wyrówna jej koloryt. Dodatkowo, zawarte w nim upiększające FotoCzułe Pigmenty zapewnią Twojej skórze wizualny, optyczny efekt Glamour: gładszej, wyrównanej, piękniejszej cery, gotowej na selfie. Puder zawiera również antybakteryjny i gojący Cynk, antyoksydacyjną Witaminę E oraz wyciąg z Green Bamboo, który reguluje nadmierną aktywność gruczołów łojowych i działa na skórę matująco. Gdy zauważysz na swojej skórze niepożądane świecenie, użyj Bibułek matujących #MattMeNow – błyskawicznie działające, superchłonne bibułki natychmiastowo zbiorą nadmiar sebum z Twojej skóry, nie naruszając makijażu. Możesz używać ich bez ograniczeń, w dowolnym miejscu poza domem, pozwalając na poprawienie swojego wyglądu w każdym momencie dnia.

 

Selfie Project cel: czysta, nieskazitelna cera, zawsze gotowa na Selfie

 

# youngskinFocus

Selfie Project to kosmetyki stworzone przez specjalistów dla wyjątkowo wymagającej młodej cery. Stop niedoskonałościom, wypryskom, zaskórnikom. Profesjonalne preparaty pozwolą o nich zapomnieć.. Stop błyszczeniu się. Koniec nieustannego myślenia o skórze!

Cera piękniejsza i wizualnie gładsza – w każdej chwili gotowa na Selfie.

 bibulki matujacea

Selfie Project bibułki matujące dla: skóra młoda z niedoskonałościami

#MattMeNow

#soMatt
Bibułki matujące #MattMeNow zapewniają natychmiastowy efekt matowej cery. Błyskawicznie działające, superchłonne bibułki natychmiastowo zbierają nadmiar sebum ze skóry, nie naruszając makijażu. Mogą być używane bez ograniczeń, w dowolnym miejscu poza domem, pozwalając na poprawienie wyglądu w każdym momencie dnia. Wchłaniają nadmiar sebum i niwelują nieestetyczne błyszczenie. Pozostawiają skórę odświeżoną i zmatowioną. Nie naruszają makijażu. Wystarczy przyłożyć bibułke do świecącej się partii twarzy..

Cena 11,99 zł / 100 szt. wyłącznie w drogeriach Rossmann

Ingredients: Cellulose, C.I. 17200, C.I. 42090, C.I. 16255, C.I. 19140.

Kosmetyki Selfie Project nie zawierają substancji niekorzystnych dla młodej skóry: parabenów, SLS i SLES, oleju parafinowego. Wszystkie preparaty przebadano dermatologicznie.

Sposób użycia: przyłóż bibułkę do świecącej się partii twarzy i delikatnie przyciśnij.

 

www.selfieproject.pl

 

 

 

 

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.