NOWOŚĆ! Wody toaletowe SOLO SOPRANI

SOLO SOPRANI DREAM, SMILE & LOVE, to trzy wyjątkowe wody toaletowe, każda o pojemność 100 ml. To nowe zapachy dla osób, które wiedzą jak żyć z pasją, odwagą i kreatywnością. TRENDY KOLEKCJA – Dedykowana jest do marzycieli, osób, które uwielbiają oddawać się marzeniom, wyobrażać sobie kolorowe horyzonty lub własne emocje. Opakowania produktów to istna eksplozja symboli, kolorów i odczuć. Marka do kupienia wyłącznie w sieci drogerii ROSSMANN.

EDT DREAM 480

DREAM

Lot balonem do świata MARZEŃ.

Lecąc bez celu z odwagą ku wielkim marzeniom.

Urzeczywistnij marzenie! Marzenie, to coś co pozostaje nam z okresu dzieciństwa.

DREAM Piramida olfaktoryczna

  • Nuty głowy:  Bergamotka – Mandarynka – Kwiat jabłoni – Kardamom
  • Nuty serca:  Biała róża- Kwiaty bzu- Peonia – Kwiaty lnu
  • Nuty bazy:  Piżmo – Bursztyn – Drzewo sandałowe- Drzewo cedrowe

Zapach: KWIATOWY, PIKANTNY

Wyrafinowany i delikatnie pikantny kwiatowy zapach , w istocie delikatny jak marzenie, ale rozpalający wyobraźnię. Akordy nut serca, to delikatne połączenie kwiatowe, prowadzące w kierunku nowych horyzontów podobnych do lekkiej bryzy. Spotkanie nut drzewnych i bursztynowych rozwija delikatną i wysublimowaną sensualność zapachu.

 EDT LOVE 480

LOVE

Dwa serca zjednoczone w MIŁOŚCI. Kochać znaczy istnieć. Miłość jest jak wiosna na pustyni czy kwitnące drzewo w dzikiej scenerii. Miłość daje siłę i energię do działania, daje istotę życia samego w sobie. Kocham, chcę być kochanym. Miłość na zawsze beż żadnych uprzedzeń.

LOVE Piramida olfaktoryczna

  • Nuty głowy: Jabłko – Bergamotka- Mandarynka – Malina
  • Nuty serca: Jaśmin – Ylang Ylang – Frezja
  • Nuty bazy: Piżmo- Bursztyn- Wanilia – Patchouli

Zapach: SZYPROWY, OWOCOWY, GOURMAND

EDT SMILE 480SMILE

Radosne słońce z UŚMIECHEM. Uśmiech rozświetla twarz, jak też rozpromienia każdy nowy dzień. Kwitnie on na ustach z radością i jest pożądany. Bądź szczęśliwy i uśmiechaj się! Dzień bez uśmiechu na ustach jest stracony.

SMILE Piramida ollfaktoryczna

  • Nuty głowy: Bergamotka – Mandarynka – Gruszka – Cassis
  • Nuty serca: Jaśmin- Głóg -Drzewo różane- Frezj
  • Nuty bazy: Piżmo – Bursztyn- Drzewo sandałowe- Drzewo cedrowe

Zapach: KWIATOWY, OWOCOWY, PIŻMOWY

Świeży koktajl cytrusów i promienne owocowe nuty natychmiast odsłaniają ciepłe i słoneczne aspekty zapachu. Żywiołowo kwiatowy bukiet ożywiają akordy serca: drzewo różane, frezja, głóg i sprawiają, że zapach jest jak radosny uśmiech, który zakwita na ustach, osiągając punkt kulminacyjny w uścisku rozwijającego się uszczypliwego uśmiechu piżma, bursztynu i drzewa cedrowego.

I na zakończenie…JASKÓŁKA, symbol wolności i zmian, nowy styl “żyj i lataj”, symbol pojawiający się na pudełkach oraz flakonach zapachów. Jaskółka trzyma wstążkę z nazwą zapachu.

ADV SS DLS export still life 480

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.