Nowość! Zippo Gloriou.s.

Będąc symbolem amerykańskiej legendy, Zippo dumnie prezentuje najnowszy projekt nawiązujący do motywów flagi: gwiazd i pasów. Dodatkowo nawiązuje do innego, równie ważnego symbolu dla każdego amerykanina : orła.

Zapach skierowany jest do odważnych młodych mężczyzn, którzy kochają życie i wolność. Dokonując wyboru potrzebują czegoś innego, wyróżniającego od panujących aktualnie trendów, czegoś co pozwoli im wyrazić swoją osobowość i potwierdzić swój indywidualizm.

NUTY ZAPACHOW:

  • NUTY GŁOWY

Bergamotka, Cytryna, Grapefruit, Artemizja, Anyż, Mięta pieprzowa, Morskie akordy

  • NUTY SERCA

Skórzane, Tabaka, Czekolada,

  • NUTY BAZY

Patchouli, Drzewo cedrowe, Drzewo gwajakowe, Ambra, Wanilia, Czarne piżmo

Zapach otwiera się orzeźwiającymi nutami cytrusowymi: bergamotki, cytryny i grejpfruta wzmocniony aromatycznymi nutami artemizji, anyżu, mięty pieprzowej, odświeżony przez chłodne morskie akordy. W sercu zapachu ujawnia się elegancki aromat skóry oraz tabaki złagodzony słodką czekoladą. Intensywne i głębokie drzewne aromaty idealnie współgrają z ciepłym bursztynem, wanilią i piżmem, podkreślając charakter i trwałość tego niezwykle zapachu.

WIZERUNEK REKLAMOWY ZAPACHU

Model nosi z dumą i pewnością siebie kultowe gwiazdy i pasy amerykańskiej flagi prezentując swój wygląd i podkreślając amerykański styl życia. Jest współczesnym bohaterem, odważnym, niezależnym i wolnym – hołdujący tym nadrzędnym, ponadczasowym wartościom. Cień orła widoczny w tle, jeden z najbardziej znanych symboli amerykańskiej kultury podkreśla dumę i siłę niezłomnego charakteru.

Zippo Gloriou.s.: Czas bohaterów !

GLORIU

Woda toaletowa GLORIOUS jest dostępna na wyłączność w drogeriach HEBE.

Cena detaliczna: 40ml – 109 PLN

75ml – 149 PLN

ZIPPO woda toaletowa GLORIOUS

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.