Nowości od marki essence

essence to modne, unikalne i wysokiej jakości produkty kosmetyczne . Sezon jesień/zima 2014 będzie jeszcze bardziej atrakcyjny z wieloma must-have produktami, które dołączają do gamy essence. Super wygląd z efektem wow gwarantowany!

Metaliczne wykończenie dla Twoich oczu, innowacyjne tusze do rzęs, trwałe i efektowne pomadki, wielofunkcyjne i pielęgnujące podkłady z lekką formułą pozwalającą skórze oddychać i zapewniające jej subtelny blask, a także produkty do paznokci w najnowszej technologii – unikalne produkty od essence zawsze pozytywnie zaskakują i umiejętnie podkreślają piękno oczu, ust, twarzy i paznokci.

Więcej informacji o marce essence, całą gamę innowacyjnych produktów, jak i mnóstwo porad w makijażu znajdziesz na www.essence.eu/pl

essence 1

cień do powiek metal glam        

Czarujący metal! Kontynuacja trendu: silne efekty metaliczne i migoczące powieki są nadal totalnie modne. Szczególnie miękkie tekstury, wysoki stopień krycia i metaliczne efekty tworzą wyrazisty makijaż oczu, który przyciąga spojrzenia. Od września gama kolorów jest rozszerzona o kolor promiennej orchidei i bogaty czekoladowy brąz,  aby rozgrzać serca wszystkich piękności! Dostępny w dwóch nowych i łącznie w 19 kolorach.

Cena: 10,99 zł*.

metal glam

cień do powiek 3D – w nowej wersji (relaunch)    

Nowe talenty! Teraz z ulepszoną formułą: jeszcze bardziej miękkie i łatwiejsze do rozcierania i mieszania. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia 3D jest obietnicą trójwymiarowego makijażu oczu – efekty od metalicznych przez satynowe, aż do połyskujących. Nowe duety złoto-szmaragd, szampan-szarości lub jasny i ciemny niebieski, w doskonałej dyspersji kolorów i wysokim stopniu krycia nie pozostawiają nic do życzenia. Duety 3D stosowane na mokro gwarantują bardziej intensywne efekty. Dostępne w sumie w dziewięciu odcieniach.

Cena: 11,99 zł*.

3D cienie

 

cień do powiek

Gwiazda solo! Odcień benzyny, niebieski i ciemny fioletowy – trzy nowe kolory dołączają do cieni mono w sezonie jesień/zima 2014. Teraz jeszcze większy wybór kolorów, dzięki czemu można tworzyć nieskończoną ilość makijaży. Dostępne w trzech nowych i łącznie w 19 kolorach.

Cena: 6,99 zł*.

cien

poczwórne cienie do powiek

Piękny kwartet… Nowa wersja idealnie dopasowanych kolorów dołącza do gamy: nude, miedź, benzyna, brązowy. Efekty od jedwabistego blasku do matowych akcentów pozwolą wyczarować kreatywne makijaże. Trwałe cienie w intensywnych kolorach! Dostępny w jednym nowym i łącznie sześciu kombinacjach kolorystycznych.

Cena: 12,99 zł*.

ess_QuattroES2316

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.