Nowości w linii Pharmaceris M

W okresie ciąży, pod wpływem wzmożonej produkcji estrogenów oraz przyrostu masy ciała, większość kobiet obserwuje zmiany w strukturze skóry. Dlatego, w tym szczególnym czasie, bardzo ważna jest prawidłowa pielęgnacja ciała. Linia Pharmaceris M to preparaty przeznaczone dla kobiet w okresie ciąży, karmienia oraz po jego zakończeniu. Produkty zostały przebadane z udziałem kobiet w ciąży w Instytucie Matki i Dziecka.

 

PHARMACERIS M

SENSI-UREA Intensywnie nawilżający balsam do ciała 

Zawiera: urea 3%, olej z avokado, masło Shea, , witamina E, squalan.

Przebadano klinicznie i dermatologicznie.

BEZ/BARWNIKÓW I KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ

HYPOALERGICZNY

Wskazania:

Preparat o specjalnej formule dostosowanej do wymagań skóry kobiety w ciąży  oraz w okresie karmienia piersią i po jego zakończeniu.

Działanie:

Nawilżający balsam do ciała zapewnia bezpieczną i skuteczną pielęgnację skóry kobiet w ciąży i okresie karmienia. Bogata formuła balsamu zawiera 3% urea (mocznik) zapewniając natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie.  W połączeniu z cennymi składnikami lipidowymi i delikatnie natłuszczającymi przywraca skórze elastyczność oraz zwiększa zdolność i wytrzymałość skóry na rozciąganie. Skóra łatwiej przystosowuje się do zachodzących zmian w okresie ciąży i po porodzie. Masło Shea oraz olej z awokado przeciwdziałają wysuszaniu skóry, łagodzą swędzenie i uczucie napięcia. Dzięki zawartości squalanu, który wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, balsam minimalizuje ryzyko powstania podrażnień.

Przebadano klinicznie pod kontrolą lekarzy ginekologów.

Dostosowany do wymagań skóry kobiet w ciąży i po porodzie.

Sposób użycia:

Na umytą, suchą skórę nałożyć balsam i rozprowadzić na całym ciele. Stosować codziennie, szczególnie po kąpieli.

W pierwszym trymestrze ciąży należy unikać masaży, rozciągania skóry i mechanicznego uciskania okolic brzucha.

Cena: 37,90 PLN / 225 ml

PHARMACERIS M

LACTI-INTIMA

Żel do higieny intymnej dla kobiet w okresie ciąży oraz karmienia.

Zawiera: kwas mlekowy, wyciąg z kwiatu wiciokrzewu, olej canola, alantoina

Nie zawiera  PARABENÓW,  BARWNIKÓW/, KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ, MYDŁA.

Wysoka tolerancja produktu potwierdzona w testach klinicznych i dermatologicznych.

Wskazanie:

Codzienna bezpieczna pielęgnacja okolic intymnych w okresie ciąży, połogu oraz karmienia.

Działanie:

Wyjątkowo delikatny żel myjący o kwaśnym pH z kwasem mlekowym zapewnia skuteczną higienę oraz pielęgnację okolic intymnych zmniejszając ryzyko infekcji i podrażnień. Wyciąg z kwiatu wiciokrzewu ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne przynosząc natychmiastowe ukojenie i uczucie świeżości. Olej canola łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia oraz objawy pieczenia, pomaga w procesie gojenia ran i regeneracji skóry. Żel przywraca naturalne kwaśne pH oraz utrzymuje równowagę mikrobiologiczną miejsc intymnych. Nawilżające właściwości gliceryny oraz alantoiny skutecznie zapobiegają wysuszaniu śluzówki, koją i łagodzą podrażnienia. Dostosowany do wymagań skóry kobiet w ciąży, w czasie połogu i po porodzie.

Płyn został przebadany z udziałem kobiet w ciąży, w czasie połogu i karmiących w Instytucie Matki i Dziecka. Produkt posiada pozytywną opinię nr ZF-K-18/11  .Przebadano klinicznie pod kontrolą lekarzy ginekologów.

Sposób użycia:

Wydozować żel na czystą dłoń i umyć miejsca intymne. Dokładnie spłukać wodą.

Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Cena: 23,90 PLN/300 ml

 

Both comments and pings are currently closed.

One Response to “Nowości w linii Pharmaceris M”

  1. Kasia pisze:

    Znając produkty Pharmaceris śmiem sądzić, iż cena miarodajna w stosunku do pojemności.
    Takie produkty zapewne będą pożądane przez kobiety w ciąży. Sama będąc w ciąży i kupując produkty do ciała niejednokrotnie zastanawiałam się, czy mogę go zastosować. Zdarzało się nawet, że pisałam do producenta „znanych marek” i niestety nie dostawałam odpowiedzi, co według mnie jest żenujące. Teraz, gdy Pharmaceris zadbało o kobiety w ciąży, kobiety karmiące oraz kobiety, które dłuższy czas dochodzą do siebie po porodzie zapewne ich produkty stanął się popularne i miejmy nadzieję spełniające obietnicę daną przez producenta.