Nowości z linii Iwostin HYDRO Sensitia®

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstała innowacyjna linia preparatów Iwostin HYDRO Sensitia®, przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej i wrażliwej. Preparaty linii HYDRO Sensitia® działają wielowymiarowo. Intensywnie nawilżają skórę (działanie „od wewnątrz”), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (działanie „z zewnątrz”). Dzięki temu pozwalają skórze wyglądać zdrowo i atrakcyjnie przy miejskim tempie życia. W skład serii wchodzi sześć preparatów. Poniżej prezentujemy trzy z nich.

HYDROSENSITIA_PL_Krem_dzien_50ml_032017_t

Iwostin Hydro Sensitia Plus krem multi-odżywczy krem na dzień

Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Dzięki składnikom aktywnym precyzyjnie dopasowuje się do potrzeb przesuszonej cery. Wyraźnie odżywia i chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz poprawia jej kondycję. Daje uczucie wygładzenia i nawilżenia już po pierwszej aplikacji oraz wzmacnia barierę hydrolipidową. Nie wywołuje dyskomfortu, obciążenia czy tłustości. Może być stosowany jako serum w stanach mocnego przesuszenia skóry.

Składniki aktywne: Lipex Omega 3/6, witamina A, olej z pestek winogron.

Pojemność: 50 ml

Cena: 48 zł

png HYDROSENSITIA_PL_Krem_noc_50ml_022017_t

Iwostin Hydro Sensitia plus odżywczy krem na noc z Vit. C+E

Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej. Zawarty w produkcje antyoksydacyjny kompleks witamin C+E hamuje proces przedwczesnego starzenia się skóry i łagodzi podrażnienia. Ceramidy roślinne chronią przed utratą wody i sprawiają, że skóra staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Produkt charakteryzuje się intensywnym nawilżeniem, bez uczucia przeciążenia czy lepkości. Skóra widocznie odzyskuje miękkość i delikatność, dzięki czemu wygląda na bardziej zadbaną i wypoczętą.

Składniki aktywne: Kompleks witamin C+E, ceramidy roślinne.

Pojemność: 50 ml

Cena: 48 zł

 png HYDROSENSITIA_PL_Krem_aktywator_50ml_022017_b

Iwostin Hydro Sensitia krem aktywator nawilżenia

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Krem nie tylko doskonale nawilża, ale również tworzy inteligentną barierę ochronną. Wzrost poziomu nawilżenia jest widoczny już po pierwszej aplikacji. Produkt przywraca komfort, poprzez uczucie łagodzenia i kojenia powstałych podrażnień oraz zmniejsza widoczność zaczerwienień. Poprawia wygląd i kondycję skóry oraz widocznie ją wygładza, co pozwala wyglądać zdrowo i atrakcyjnie nawet przy aktywnym trybie życia.

Składniki aktywne: AquaIn+, Fucogel®, PleraSAN® .

Pojemność: 50 ml

Cena: 43 zł

P8301590 a1b slide

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.