Nowy Silan Soft & Oils

Nowa linia zachwyca nie tylko wyjątkowym zapachem i właściwościami, ale również opakowaniem. Przypominający swoją konsystencją olejek, Silan Soft & Oils zamknięty został w transparentnej butelce, która odkrywa szlachetną formułę stworzoną z najwyższej jakości składników.

Silan Soft & Oils  to wyjątkowy płyn do płukania, który doskonale pielęgnuje tkaniny, nadając im niesamowitą miękkość i zapach.

Ubrania są częścią naszego stylu życia, tego, kim jesteśmy. Dbamy o nasze ciało, poddając je zabiegom pielęgnacyjnym, troszczymy się o otoczenie i przestrzeń, w której przebywamy. Dlaczego więc nie zadbać o … nasze ubrania? Czasem poprawiamy sobie nastrój kupując wymarzony sweter czy sukienkę – to sposób na małe, codzienne przyjemności. Właśnie z myślą o naszych ulubionych ubraniach powstał Silan Soft & Oils – wyjątkowa pielęgnacja dla ubrań. Dzięki niemu troskę o nasze ciało, otoczenie i wizerunek, możemy teraz przenieść na nasze ubrania, które pozostaną miękkie, wypielęgnowane, a zmysłowy zapach będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Olejki znane są ze swoich bogatych właściwości pielęgnacyjnych i zapachowych.
To najstarsze i najsilniejsze znane naturalne substancje terapeutyczne. Używano ich już przed kilkoma tysiącami lat nie tylko do leczenia chorób, ale również do pielęgnacji ciała i włosów. Wygładzają skórę, poprawiają nawilżenie i wzmacniają właściwości barierowe, chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi. W ostatnich czasach bardzo popularne stało się wcieranie olejku we włosy co zabezpiecza je przed utratą wody, wygładza i wzmacnia. Składnik doskonały – naturalny, szlachetny, co więcej –  pięknie pachnący!

Szukając inspiracji, eksperci Henkel sięgnęli po dobroczynne właściwości olejków –  tak powstał nowy płyn do płukania, jak kosmetyk … dla ubrań: Silan Soft & Oils. Przy wsparciu nowoczesnych technologii [Technologia opracowana we współpracy z BASF] stworzyli formułę, która szybko się wchłania, wnikając głęboko pomiędzy włókna, pielęgnuje je oraz urzeka długotrwałym, uwodzicielskim zapachem. Zapewnia ubraniom szczególną miękkość i długotrwałą świeżość.

Nowa, ekskluzywna linia Silan Soft & Oils dostępna jest w trzech urzekających kompozycjach zapachowych:

Złoty Silan Soft & Oils – Piżmo & Wanilia – pikantna fuzja aromatu eleganckich kwiatów, otoczonych wanilią, piżmem i zmysłowymi nutami drzewnymi, zachęca do zanurzenia  się w świat Silan Soft & Oils.

SILAN_SoftOils_zloty_15L

Niebieski Silan Soft & Oils – Brzoskwinia & Białe Kwiaty  – zachwyca zmysły zapachem, łączącym świeżość kwitnących białych kwiatów, eleganckich róż i kwitnących brzoskwiń, otoczonych zmysłowymi nutami drzewnymi i piżmem, które otulą pranie uwodzicielskim, długotrwałym zapachem.

SILAN_SoftOils_niebieski_15L

Fioletowy Silan Soft & Oils – Fiołki & Cytrusy – oferuje imponującą kombinację owocowych nut cytrusowych i subtelnych aromatów aksamitnych fiołków, białych, kwitnących kwiatów  w otoczeniu zmysłowych nut drzewnych, korzennych i piżma. Urzeka zmysły za każdym razem, kiedy tylko zanurzymy w nim nasze ubrania.

SILAN_SoftOils_fioletowy_15L

 

Nowy Silan Soft & Oils – wyjątkowa pielęgnacja dla ubrań

Rekomendowana cena detaliczna brutto:

Silan Soft & Oils

Pojemność:750 ml

Cena: 9,50 PLN
Silan Soft & Oils

Pojemność: 1,5 l

Cena: 16,50 PLN

SILAN_SoftOils_zloty_750mlSILAN_SoftOils_niebieski_750mlSILAN_SoftOils_fioletowy_750ml


[1] Technologia opracowana we współpracy z BASF

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.