ODBUDOWJĄCY OLIWKOWY SZAMPON DO WŁOSÓW D’OLIVE

Wyjątkowa moc nawilżania i odbudowy z oliwy z oliwek – szampon odbudowujący d’Olive dla suchych i zniszczonych włosów. Po zimie nasze włosy często są w gorszej kondycji – przesuszone, matowe i osłabione, potrzebują dawki witamin i regeneracji, aby na wiosnę odzyskać elastyczność i zdrowy połysk.

Marka d’Olive specjalizująca się w opracowywaniu formuł kosmetyków na bazie oliwy z oliwek przygotowała nowość – odbudowujący szampon nawilżający do suchych i zniszczonych włosów. Dzięki połączeniu dwóch naturalnych składników – oliwy z oliwek i białka przenicy głęboko nawilża, odżywia i wzmacnia włosy na całej długości od nasady aż po końcówki zapobiegając rozdwajaniu ich końców. Włosy już po pierwszym zastosowaniu stają się miękkie i wygładzone, a po 2 tygodniach stosowania odzyskują pełnię blasku i elastyczności.

ODBUDOWJĄCY OLIWKOWY SZAMPON DO WŁOSÓW D’OLIVE
Natychmiast po zastosowaniu przywraca włosom zdrowy, lśniący wygląd. Odbudowuje odpowiedni poziom nawilżenia włosów zapewniając im naturalną miękkość i połysk. Badania przeprowadzone przez międzynarodowe akredytowane laboratoria dowiodły, że Oliwa z oliwek zawarta w szamponie d’Olive ma właściwości naprawczo-odbudowujące dla włosów zniszczonych.
Kluczowe składniki:

  • oliwa z oliwek z rejonu morza Egejskiego
  • białko pszenicy

Pojemność: 400ml
Cena: 28 PLN

Shampoo 2

D’OLIVE to najwyższej jakości naturalne dermokosmetyki na bazie oliwy z oliwek. Zostały stworzone przez firmę Dalan, specjalizującą się od 70 lat w udoskonalaniu jakosci kosmetyków. Dzięki wysokiemu poziomowi witaminy E, a także przeciwutleniaczy zawartych w śródziemnomorskiej oliwie z oliwek, produkty d’Olive natychmiast po zastosowaniu nawilżają, odżywiają i przywracają skórze i włosom zdrowie i urodę oraz chronią skórę i włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnetrznymi przyspieszającymi procesy starzenia. Skuteczność produktów d’Olive na skórę i włosy udowodniono w testach przeprowadzonych przez niezależne międzynarodowe akredytowane laboratoria.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.