Odkryj swoje naturalne piękno i dołącz do mineralnej rewolucji z kosmetykami mineralnymi marki Lily Lolo®

Mineralną rewolucję zapoczątkowały gwiazdy Hollywoodu. Bardzo szybko objęła ona całe Stany, a następnie trafiła na zachód Europy. To zdecydowanie więcej niż trend. Nieustający postęp cywilizacyjny i techniczny sprawia, że w każdej możliwej dziedzinie życia dążymy do perfekcji. Poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań, przełomowych koncepcji i technologii staje się priorytetem dla większości firm, w tym także kosmetycznych. Wzrastająca świadomość konsumenta sprawia, że życie w zgodzie z naturą staje się absolutnym numerem jeden, zaś bycie „eco” to nie tylko chwilowa moda, to wyraz określonego stylu życia. Jednym z elementów tego trendu jest naturalny, „oddychający” makijaż mineralny.

W dzisiejszych czasach kobiety są coraz bardziej wymagające jeśli chodzi o makijaż. Chcą używać kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach, pragną dobrze dbać o swoją skórę i po prostu wyglądać pięknie, dlatego wybór naturalnych produktów jest oczywisty.

 

Stworzony przez markę Lily Lolo® wachlarz naturalnych, mineralnych kosmetyków, w skład którego wchodzą m.in.: podkłady, pudry, róże, bronzery, cienie do powiek, kredki do oczu, błyszczyki oraz korektory, trafił do Polski prosto z Wielkiej Brytanii w ramach programu globalnego rozpowszechniania zdrowego stylu życia w świecie makijażu. Ma on na celu szerzenie świadomości wśród kobiet, dotyczącej dbania o skórę twarzy, tak bardzo narażonej w dzisiejszych czasach na różnego rodzaju zagrożenia powodujące podrażnienia tj.: zanieczyszczone powietrze, promienie UV, związki chemiczne zawarte w tradycyjnych kosmetykach do pielęgnacji i makijażu.

 

Kosmetyki mineralne Lily Lolo® to w 100% naturalne, „oddychające” produkty, pozbawione parabenów, syntetycznych barwników, substancji ropopochodnych, sztucznych substancji zapachowych oraz wypełniaczy. Każdy produkt Lily Lolo® oparty jest jedynie o składniki pozyskiwane ze środowiska naturalnego. W skład prawdziwie mineralnych kosmetyków wchodzą wyłącznie czyste minerały takie jak mika (mica), dwutlenek tytanu (titanium dioxide), tlenki żelaza (iron oxides), krzemionka (silica), tlenek cynku (zinc oxide) oraz glinka porcelanowa (kaolin).

 

Makijaż wykonany kosmetykami mineralnymi jest tak czysty i delikatny, że praktycznie pielęgnuje skórę. Produktów tych z powodzeniem mogą używać także kobiety z cerą wrażliwą, skłonną do podrażnień, ponieważ nie zatykają one porów, dzięki czemu skóra swobodnie oddycha przez cały, długi dzień. Lekki, a jednocześnie bardzo trwały makijaż w naturalny sposób „stapia” się z cerą nadając jej piękny, świeży i naturalny wygląd, nie tworząc sztucznego efektu maski. Trwałość makijażu to cecha niezwykle istotna dla współczesnej, dynamicznej kobiety, dlatego też kosmetyki mineralne marki Lily Lolo®, niewątpliwie wiodą prym wśród produktów dostępnych na rynku kosmetycznym.

 

 

Wyłączny dystrybutor marki Lily Lolo: www.costasy.pl

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.