OPIUM VAPEURS DE PARFUM – NOWOŚĆ od YSL

OPIUM VAPEURS DE PARFUM – Nowe źródło uzależnienia. Świeża i świetlista zmysłowość. Zapach OPIUM zapisuje kolejne karty swojej historii, przybierając formę VAPEURS DE PARFUM lekkiej i świeżej reinterpretacji, w poszanowaniu charakteru pierwotnej kreacji. Świetlista i zmysłowa kompozycja kusi unoszącymi się lekko smugami nowych akordów.

Oscylując pomiędzy lekkością i intensywnością, pomiędzy świeżością i zmysłowością, zapach VAPEURS DE PARFUM łamie przyjęte kanony, tworząc wibrujący paradoks i subtelny kontrast białych kwiatów i żywic.

W wibrującej nucie głowy, aromatyczny olejek mandarynkowy i wyciąg z różowego pieprzu pląsają jak robaczki świętojańskie. Światło staje się mgliste w tonacjach kwiatu pomarańczy a gęsta sylwetka jaśminu sambak wynurza się, przeszywana promieniami kadzidła i gałki muszkatołowej. I wreszcie nuty ambrowe, omdlewające akordy drzewne i wanilia przeplatają się w powolnej, miękkiej i jedwabistej mgiełce, która rozwija się na powierzchni skóry.

Restylizowana sylwetka legendarnego flakonika jest bardziej smukła, zachęcając do obfitego gestu perfumowania. Oszronione szkło w różowej, pudrowej tonacji i aksamitnym dotyku uszlachetnia zapach. Na étui symboliczne znaki OPIUM(liście akantu i granatowa nitka) kontrastują z nowym blaskiem pudrowego różu.

Ambasadorką całej linii OPIUM jest Emily BLUNT, angielska aktorka należąca do najpopularniejszych i cieszących się największym uznaniem w swoim pokoleniu. Dzięki wszechstronnemu talentowi zagrała z powodzeniem w bardzo różnych rolach. Ma w swoim dorobku niezapomnianą interpretację postaci sekretarki, która za wszelką cenę chce zrobić karierę, w słynnej komedii „Diabeł ubiera się u Prady”. Zagrała też w sposób równie imponujący młodą królową Wiktorię w obrazie „Młoda Wiktoria”. Każda z tych ról przyniosła jej nominację do nagród Złotego Globu i BAFTA.

Rekomendowana cena detaliczna:

50ml – 320 zł,

75ml – 380 zł.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.