ORIGINAL SOURCE WILD BERRIES

Original Source Wild Berries to wariant żelu pod prysznic, który tej zimy nieźle namiesza w polskich łazienkach. W głosowaniu na sezonowe nowości, które odbywało się na Facebooku marki nie miał sobie równych. Ogłaszamy zatem wszem i wobec, że tysiące fanów nierutynowych doznań zdecydowały, że nasze zmysły zimą będą dziko pobudzone przez owoce leśne! To co? Gotowi na nierutynowe i dzikie doznania?

Original Source, to wegańska marka kolorowych i naturalnie pachnących żeli pod prysznic, która jest zawsze blisko swoich fanów i podążając za ich głosami oraz…nosami, zapewnia intensywne doznania pod prysznicem. Dzięki kliknięciom „Lubię to!” na oficjalnej stronie Original Source na Facebooku, tej zimy w naszych łazienkach królować będzie najdzikszy z dzikich owoców – jagoda! Zamknięte

w designerskim opakowaniu mikstury Original Source Wild Berries sprawią, że kąpiel będzie przyjemnie pachnąca i pozytywnie nakręci Cię na cały dzień. Dodatkowo kolorowa etykieta nawiązująca do stylu impresjonistycznego wprowadzi Cię w optymistyczny nastrój. Pozytywna energia o każdej porze dnia? Tak właśnie działa moc słodkiego zapachu dzikiej jagody uwolniona z butelki każdego żelu pod prysznic Original Source Wild Berries. A wszystko po to by powiedzieć NIE zimowej nudzie i rutynie!

Ciekawostka: Czy wiesz, że Rzymianki używały wyciągu z jagód jako kosmetyku rozszerzającego źrenice i nadającego oczom blasku? Dzięki temu ich spojrzenie było …jak to mawia Dżoana: „hypnotajzyn”. A czy Ty jesteś gotowy na użycie słodkiej mikstury pod prysznicem?

 

Rekomendowna cena detaliczna: 7,49 PLN

 

www.originalsource.pl

www.facebook.com/originalsourcepl

www.instagram.com/originalsourcepl

Original_Source_Wild_Berries_2

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.