Plastry Aqua Resist marki Salvequick

Najpraktyczniejsze plastry to oczywiście plastry wodoodporne. Przydatne w codziennym życiu podczas, którego na okrągło mamy kontakt z wodą – kąpiemy się, zmywamy naczynia, idziemy na basen czy wyjeżdżamy nad wodę. W każdej sytuacji ważne jest, aby plaster co chwilę nie odklejał się pod wpływem wilgoci. Produkty, które spełniają tą podstawową funkcję oraz wiele innych to plastry z serii Aqua Resist marki Salvequick.

Dobra jakość produktu znacząco zmniejsza ryzyko pojawienia się powikłań w procesie gojenia. Każda rana, bez względu na jej rodzaj, powinna zostać jak najszybciej oczyszczona i prawidłowo zabezpieczona. W przypadku nieodpowiedniego odkażenia czy ochrony, może pojawić się zakażenie miejscowe i namnażanie się drobnoustrojów. Jeśli mikroorganizmy przedostaną się do krwioobiegu, może dojść do zakażenia ogólnoustrojowego. Dlatego też bardzo istotne jest to, jak opatrujemy i czym zabezpieczamy uszkodzoną skórę. Rany najlepiej ochraniać specjalnie do tego przeznaczonymi opatrunkami dobrej jakości. Warto wybrać te, które zapewniają nie tylko komfort podczas stosowania, ale również stanowią najlepsza barierę ochronna przed groźnymi bakteriami.

Plastry wodoodporne Salvequick Aqua Resist z systemem opatentowanych mikrootworków o trójwymiarowej strukturze sprawiają, że rana jest idealnie chroniona przed wilgocią, jednocześnie może swobodnie „oddychać” i prawidłowo się goić.

Plastry mają wyjątkowo chłonny opatrunek, zbudowany tak, aby nie przyklejał się do rany, co jest również niezmiernie ważne w procesie jej gojenia. Zestawy dostępne są w opakowaniach o różnej wielkości i zawartości. Mamy więc do wyboru plasterki już pocięte oraz długie plastry do cięcia.

 

Zestaw na skaleczenia Salvequick Aqua Resist – 5,64zł / 20szt.; 6,65zł / 28szt.; 8,53zł / 40 szt.; 6,44zł / 75cm

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.