Płyn micelarny Oeparol® Hydrosense – idealny sposób na demakijaż latem

Latem skóra wrażliwa wymaga wyjątkowo skutecznego, a jednocześnie łagodnego kosmetyku do demakijażu. Wysoka temperatura powoduje, że skóra wydziela więcej potu. Osiadają na niej nie tylko drobiny kurzu, ale także mogące wywoływać alergie pyłki roślin, cząsteczki pyłu z grilla lub wakacyjnego ogniska. Gęste i tłuste kremy przeciwsłoneczne trudno jest zmyć zwykłymi środkami na bazie mydła.

Nowoczesna formuła 2 w 1

Osobom o skórze wrażliwej, podrażnionej, alergicznej lub dojrzałej warto zaproponować micelarny płyn do demakijażu Oeparol® Hydrosense. Zawarte w nim micele oczyszczają skórę zarówno ze składników tłuszczowych (np. sebum, krem przeciwsłoneczny, tusz do rzęs) jak i tych rozpuszczalnych w wodzie (np. pot, kurz, pył, sól morska). To nowoczesne, dwukierunkowe działanie umożliwia unikalna budowa miceli. Jeden koniec cząsteczek miceli ma właściwości hydrofilowe (przyciąga wodę i odpycha tłuszcz), a drugi koniec – właściwości lipofilowe (przyciąga tłuszcz i odpycha wodę).

Dodatkowe nawilżenie i uczucie świeżości

Przyczyny dodatkowego podrażnienia skóry w okresie letnim to m.in. intensywne słońce, silny wiatr, sól morska czy klimatyzacja w biurze lub samochodzie. Kosmetyk do demakijażu na lato powinien nie tylko oczyszczać, ale dodatkowo nawilżać i koić skórę. Płyn micelarny Oeparol® Hydrosense łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, daje uczucie świeżości i komfortu. Nie zawiera agresywnych substancji pieniących ani mydła. Dzięki składnikom odżywczym takim jak witaminy E i PP przeciwdziała powstawaniu przebarwień. Po jego zastosowaniu skóra jest elastyczna, gładka, wypoczęta.

Nie zapominajmy o…

Oczyszczania skóry twarzy potrzebują także dzieci, na przykład po wakacyjnej zabawie w malowanie buzi, po figlach na piaszczystej plaży czy w morskiej słonej wodzie. Kojące działanie Oeparol® Hydrosense doceni też skóra mężczyzn, szczególnie po upalnym dniu.

Oeparol® Hydrosense warto zastosować również do oczyszczania wrażliwej skóry dekoltu, a nawet biustu. Te części ciała są w równym stopniu co twarz narażone na działanie promieni słonecznych, temperatury, zanieczyszczeń czy soli morskiej. Często zapominamy o ich właściwej pielęgnacji, czego skutkiem jest szybsze pojawienie się zmarszczek i utrata jędrności. Oeparol® Hydrosense, dzięki dodatkowym składnikom m.in. witaminie E i A stymuluje produkcję kolagenu i przyczynia się do wygładzenia i poprawy struktury skóry.

Oeparol® Hydrosense świetnie zastępuje tradycyjny płyn do demakijażu oczu i nie wymaga stosowania toniku. To duży plus dla osób, które lubią podróżować z lekką wakacyjną walizką.

Codzienny demakijaż przy pomocy płynu micelarnego Oeparol® Hydrosense to szybki, skuteczny sposób na łagodne i bezpieczne oczyszczenie skóry wrażliwej i dojrzałej.

Letnia Promocja 1+1 gratis

Przy zakupie jednego opakowania Oeparol® Hydrosense otrzymają Państwo drugie opakowanie gratis. Podwójna ilość płynu to ekonomiczny zestaw:

  • dla całej rodziny
  • do częstego stosowania
  • na całe lato

Płyn micelarny_HYDROSENSE

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl