Premiera nowego płynu do płukania – kosmetyku dla ubrań Silan Soft & Oils

Tempo dzisiejszego świata nie pozostawia wiele czasu, który możemy poświęcić samym sobie. Żyjemy szybko, intensywnie, dzieląc swoje obowiązki pomiędzy pracę  a dom. W codziennym zabieganiu nie zawsze możemy pozwolić sobie na relaks. Marka Silan postanowiła zatrzymać czas i zaprosić swoich gości – dziennikarzy prasy kobiecej i handlowej oraz portali internetowych do … domowego SPA.

20 listopada 2014, w jednym z apartamentów H15 Boutique odbyła się premiera nowego płynu do płukania – kosmetyku dla ubrań Silan Soft & Oils. Tematem spotkania był … czas a raczej jego permanentny brak. W anturażu domowego SPA, które stworzone zostało w oparciu o trzy strefy: miękkości, zapachu i pielęgnacji, goście mogli oddać się relaksowi i zaczerpnąć energii przed powrotem do codziennych obowiązków.

Apartament_H15_Boutique_Silan_SoftOils_2

Domowe SPA to mała przyjemność, na którą każdy może sobie pozwolić. Podczas spotkania Magdalena Krulikowska, Konsultant Naukowy Henkel, zdradziła kilka sekretów, jak przy zastosowaniu produktów znajdujących się w zasięgu ręki, możemy zatroszczyć się o siebie we własnym domu. Szczególnie wartościowym składnikiem domowej pielęgnacji są olejki – znane ze swoich dobroczynnych właściwości dla ciała, duszy i… jak się okazało również dla naszych ubrań. Dbamy o nasze ciało, otoczenie i przestrzeń, w której przebywamy – dlaczego więc nie zatroszczyć się o ubrania?

Ubrania są częścią naszego stylu życia, tego, kim jesteśmy  – powiedziała  Aleksandra Gawlas, Senior Brand Manager odpowiedzialna za markę Silan. Właśnie z myślą o nich powstał nowy Silan Soft & Oils – dzięki niemu troskę o nasze ciało, otoczenie i wizerunek, możemy przenieść na nasze ubrania, które pozostaną miękkie, wypielęgnowane, a zmysłowy zapach będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Magdalena_Krulikowska_Justyna_Kedzierska_Aleksandra_Gawl

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.