Promienna skóra na wiosnę z APART preBIOtic

Wiosna w pełni, czas zregenerować skórę, której wygląd zależy przede wszystkim od jej kondycji. Jeśli jest przesuszona, matowa i zrogowaciała, to znak, że potrzebuje fachowej pomocy. Niekorzystne warunki zewnętrzne, źle dobrane kosmetyki pielęgnacyjne i stres wpływają na jej stan. Od czego zacząć? Od profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych zawierających prebiotyki, substancje, które w kilka dni przywracają pożądany blask i piękno nawet najbardziej wymagającej i potrzebującej regeneracji skórze!

Czym probiotyk różni się od prebiotyku?

Prebiotyki i probiotyki to składniki, które stymulują organizm do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi i utrzymują na skórze przyjazne dla „dobrych” mikroorganizmów środowisko, ale nie są tożsame. Probiotyki – oznaczają niektóre bakterie, które mają zdolności zasiedlania naszego ciała np. przewodu pokarmowego, zabezpieczając go przed rozwojem „złych” mikroorganizmów. Często używane w przemyśle spożywczym. Prebiotyki – to substancje będące pożywieniem dla naszych dobrych bakterii. Ta dobroczynna „pożywka” stymuluje ich wzrost i rozwój, chroniąc ciało przed tym, co niepożądane. Kosmetyki APART preBIOtic dzięki prebiotykom są nie tylko bardziej łagodne, ale odbudowują naturalną barierę ochroną, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej i piękniej.

 

Co skórze szkodzi?

Wiele składników m.in. myjących, zawartych z szamponach, mydłach czy żelach pod prysznic, niszczy naturalną florę bakteryjną skóry, chroniącą ją przed szkodliwym działaniem patogennych bakterii, wywołujących infekcje czy podrażnienia, często bardzo poważne i uciążliwe. Aby tego uniknąć należy te dobre bakterie utrzymać w odpowiedniej ilości. Jak to zrobić? Wystarczy do codziennej pielęgnacji używać kosmetyków zawierających naturalne prebiotyki, które chronią, podtrzymują i odbudowują tę właściwą i pożądaną florę bakteryjną, dbając tym samym o piękny i zdrowy wygląd każdego rodzaju skóry. Idealne rozwiązanie stanowią kosmetyki pielęgnacyjne z linii preBIOtic marki APART Natural.

 

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki APART preBIOtic?

Kosmetyki pielęgnacyjne z serii Apart Natural preBIOtyk przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry, w tym również dla osób posiadających skórę szczególnie wrażliwą. Produkty zostały pod tym kątem przebadane dermatologicznie oraz odpowiadają wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową, szczególnie wymagającą i łatwo ulegającą podrażnieniom. Zawierają prebiotyki czyli substancje stymulujące rozwój dobrej (saprofitycznej) flory bakteryjnej, która stanowi naturalną barierę ochronną naskórka.

 

Rezultaty!

Rezultaty działania prebiotyków, zawartych w kosmetykach APART preBIOtic, potwierdzają badania dermatologiczne, przeprowadzone przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST. Dowodzą one, że regularne stosowanie preparatów Apart preBIOtic zapewnia bardzo szybko wyraźną poprawę stanu skóry. Wystarczy zaledwie kilka dni stosowania tych kosmetyków aby nabrała ona zdrowego wyglądu i stała się odporniejsza na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych.

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.