Relaks w SPA

Stres jest negatywnym zjawiskiem naszych czasów – zarówno mentalnym jak i fizycznym. Ponieważ nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie stresu, to bardzo ważne staje się jego zredukowanie. Jednym z najlepszych sposobów jest odpowiednia metoda odpoczynku. Odprężenie emocjonalne uzyskiwane w spa jest efektywnym lekiem na stres i ochroną przed nim. Z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, trosk dnia codziennego, każdy z nas pragnie  odnaleźć równowagę, zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł. Zamiast otulać się ciepłym kocem i popijać gorącą herbatę, zachęcamy do innego rodzaju wypoczynku połączonego z pielęgnacją nie tylko duszy ale również ciała.

Świat jacuzzi:

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Orzeźwiający  powiew morskiej bryzy, szeroka, piaszczysta plaża, spacery nadmorskim lasem, cisza i spokój  w pięknej zimowej scenerii, to uroki nadmorskiego SPA. Po spędzeniu tu kilku dni,  szybko odzyska się dawny wigor i siły witalne.  Health Resort & Medical Spa Panorama  Morska w Jarosławcu to miejsce gdzie można spędzić wyjątkowo czas, poddać się kompleksowej, profesjonalnej pielęgnacji całego ciała, skorzystać z odnowy biologicznej, zabiegów rehabilitacyjnych, masaży, kąpieli morskich i mineralnych.

 

Sauna Fińska (sucha):

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska_sauna

Spa Panorama Morska dysponuje szeroką gamą zabiegów odmładzających  skórę, upiększających oraz relaksujących, wszystko odbywa się pod profesjonalnym okiem kosmetyczek, w przepięknej scenerii, przy delikatnych nutach płynącej muzyki. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane na sprawdzonych kosmetykach, znanych i cenionych markach w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Niewątpliwie atutem tego Spa & Wellness  jest nowoczesny sprzęt: Power Slim Studio (maszyna czasu, która odmładza, relaksuje, upiększa), Vacu Activ (bieżnia próżniowa), Kapsuła Spa (zabiegi wodne), Starvac (masaż próżniowy), solarium, Face Sound, Kriokomora (zimno, które leczy).
Aby zwalczyć stres należy skorzystać m.in. z: masaży leczniczych,  masaży gorącymi kamieniami oraz muszlami, masaży relaksacyjnych przy użyciu olejków aromatycznych, zabiegów na ciało z użyciem aromatycznej czekolady oraz z seansów relaksacyjnych w Strefie Wellness.

 

Zabiegi w strefie SPA:

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska_urządzenie
Natura podarowała nam kilka drogocennych  klejnotów. Muszle – klejnot, który pozwoli odzyskać nie tylko witalność, radość ducha, ale także sprawi, że przeżyjemy niezapomniane wrażenia. Masaż muszlami to relaksacyjny i niezwykle przyjemny zabieg z wykorzystaniem całkowicie naturalnych narzędzi skutecznie rozluźnia spięte mięśnie, koi nerwy i niweluje stres. Masaż rozpoczyna się, inspirowanymi falami oceanu, ruchami wykonywanymi dwiema ciepłymi muszlami. Następnie stosowane są przyjemne, ale równocześnie głębokie techniki manualne. Dzięki temu, że terapeuta masuje, jednocześnie rozgrzewając tkanki, masaż jest bardziej skuteczny i niezwykle przyjemny.

 

Słoneczna łąka:

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
Masaż gorącymi kamieniami – łączy zastosowanie gładkich, podgrzewanych kamieni o różnych rozmiarach w kluczowych miejscach na ciele i miejscach przepływu energii, oraz masowanie kamieniami. Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na masaż o większej intensywności. Stopy również są stymulowane w masażu. Terapia gorącymi kamieniami używa małych kamieni, wkładanych między palce stóp by spowodować uwolnienie od stresu i stymulować zakończenia nerwowe w stopach. Połączenie rozgrzanych kamieni, które mogą być podgrzewane do różnych temperatur, z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu.

 

Masaż gorącymi kamieniami:

Masaż gorącymi kamieniami
Czekolada, oprócz walorów smakowych, posiada także właściwości pielęgnacyjne dla skóry. Wykorzystuje się ją w kosmetyce podczas zabiegów pielęgnacyjnych, a także do produkcji różnego rodzaju kosmetyków Czekolada pozytywnie wpływa nie tylko na ciało, ale i umysł, gdyż jej fenomenalny zapach poprawia nastrój i dodaje energii. Dzięki fenyloetyloaminom i endorfinom zawartym w czekoladzie, codzienna pielęgnacja stanie się prawdziwą przyjemnością. Co więcej czekolada dzięki właściwościom antyoksydacyjnym opóźnia procesy starzenia się skóry. Stosowanie zabiegów  na bazie czekolady to skuteczny sposób na zachowanie młodej i pięknej skóry na bardzo długo.
Nie bez powodu coraz więcej ludzi jeździ nad morze w miesiącach jesienno- zimowych. Oferta Health Resort & Medical Spa Panorama  Morska w Jarosławcu na pewno jest odpowiednią metodą Waszego odpoczynku.

Więcej informacji znajdziecie na www.panorama-morska.pl

Rezerwacje:

rezerwacja@panorama-morska.pl
tel. 71 353 96 97

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska_zabieg na twarz

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl