RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY

ABSOLUE KÉRATINE TO NOWA, EKSKLUZYWNA LINIA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH, ŁAMLIWYCH, OSŁABIONYCH – WYMAGAJĄCYCH DOGŁĘBNEJ REGENERACJI I WIELOPOZIOMOWEJ ODBUDOWY. JEJ SKUTECZNOŚĆ WYNIKA Z SYNERGICZNEGO POŁĄCZENIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH :

  • KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO[1]: wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.
  • BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę.
  • OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%),

w szczególności Omega3. Doskonale odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną, czyli płaszcz hydrolipidowy, dzięki czemu włos jest znacznie lepiej chroniony i nie traci nawilżenia.

[1] zawiera aminokwasy podobne do tych, które występują w keratynie, znajdującej się we włosach.

 

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY

Delikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną*, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę.

Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.
Stosowanie: do codziennego mycia włosów. Pozostawić na 1-3 minuty.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE

SZAMPON GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCY

  • POJEMNOŚĆ: 200 ML
  • CENA: OK. 90,00 ZŁ

AK-shampooing-200-ml

DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.