Rewolucja w goleniu z marką Remington

Szybsze i bardziej precyzyjne golenie – maksymalna wygoda i gładkość każdego dnia – z takim wyzwaniem zmierzyli się projektanci najnowszych golarek elektrycznych z serii Remington X Series. Na rynku dostępne są dwa nowe modele – foliowa Titanium-X F7800 oraz rotacyjna Black Diamond-X R7150.

Golarka foliowa Titanium-X F7800 to połączenie osiągnięć technologicznych i nowoczesnego designu. Jej ostrza pokryte są tytanem, co sprawia, że są o wiele bardziej wytrzymałe niż ostrza ze stali nierdzewnej. Wyposażona w technologię Triple Shave z systemem przechwytywania zarostu, przycina dłuższe włosy, przygotowując je do całkowitego zgolenia za pomocą folii. Dzięki temu skraca czas golenia i jednocześnie gwarantuje doskonale gładkie rezultaty.

Technologia Flex&Pivot umożliwia ruch głowicy we wszystkich kierunkach, co oznacza lepsze dopasowanie do kształtu twarzy i dokładniejsze golenie. Natomiast specjalnie zaprojektowane ostrza zapewniają optymalny kontakt ze skórą, gwarantując szybsze, dokładniejsze i delikatniejsze golenie bez podrażnień nawet na szyi. Dwie niezależne folie golące poruszają się we wszystkich kierunkach z niezwykłą precyzją, a mocne stalowe ostrza są umieszczone pod kątem optymalnym dla zapewnienia szybkiego i dokładnego golenia.

Sugerowana cena detaliczna –459 złotych

 

Golarka rotacyjna Black Diamond R7150 to styl i innowacja w jednym.Wyposażona w technologię Black Diamond zapewnia gładsze efekty golenia bez podrażnień.Jest to możliwe dzięki specjalnej powłoce Diamond Like  Carbon, której struktura składa się z wiązań charakterystycznych dla diamentu, dzięki czemu jest niezwykle twarda i odporna na ścieranie.Powłoka Diamond Like Carbon gwarantuje nawet o 400% lepszy poślizg na skórze w porównaniu z wcześniejszymi modelami golarek rotacyjnych marki Remington.

Dzięki technologii Flex&Pivot 3 niezależne, poruszające się we wszystkich kierunkach głowice z podwójnymi pierścieniami tnącymi delikatnie przylegają do skóry i idealnie dopasowują się do konturów twarzy. W pełni elastyczna głowica golarki, ruchoma we wszystkich kierunkach, automatycznie dopasowuje się do kształtu twarzy i szyi, co dodatkowo zwiększa precyzję golenia.

Sugerowana cena detaliczna – 529 złotych

 

Oprócz najlepszych rozwiązań w zakresie golenia, Titanum-X  F7800 i Black Diamond R7150 mają ergonomiczny kształt oraz wagę zapewniającą komfort stosowania. Pokryty gumą uchwyt antypoślizgowy gwarantuje pełną kontrolę w każdym momencie golenia.

Dodatkowo golarki posiadają wysuwany trymer pokryty powłoką tytanową, umożliwiający precyzyjną stylizację zarostu. Część tnąca jest demontowalna i można ją myć pod bieżącą wodą. Dzięki zasilaniu akumulatorowo – sieciowemu urządzenia działają także bezprzewodowo (do 60 minut bezprzewodowego stosowania). W komplecie z podstawką ładującą ładnie prezentują się w łazience. Ponadto mają funkcję szybkiego ładowania (5 minut) oraz cyfrowy wyświetlacz, na którym widać stopień naładowania akumulatora.

Obie golarki są dostępne w sprzedaży z eleganckim podróżnym etui.

 

***

O Remington

Remington pomaga milionom użytkowników na całym świecie w pielęgnowaniu ich urody oraz pozwala na kreatywne zmiany wizerunku. Oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów (suszarki, prostownice, lokówki) i męskiej pielęgnacji osobistej (golarki elektryczne rotacyjne i foliowe, trymery, strzyżarki), a także innowacyjne produkty do depilacji IPL. Nr 1 w stylizacji włosów w Polsce*.

www.remington-europe.com

*W wartości sprzedaży (Sales Value) za okres styczeń – grudzień 2011 w kategorii Hair Stylers (Stylizacja włosów tj. prostownice, lokówki, lokówko-suszarki, wałki, prostownico – karbownice), Źródło: GFK Retail and Technology, Poland Panelmarket.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.