Ruszyła nowa perfumeria Sephora w Bydgoszczy

Wraz z otwarciem C.H. Zielone Arkady, ruszyła nowa, trzecia już w Bydgoszczy, perfumeria Sephora. Z okazji otwarcia od piątku do niedzieli Sephora przygotowała liczne atrakcje i niespodzianki dla odwiedzających.

Punktualnie o godzinie 8.00 rano  w piątek, zespół Sephora przeciął uroczyście wstęgę i zaprosił klientów do swojej nowej perfumerii. Otwarciu towarzyszyły energiczne, radosne występy tancerzy, które wszyscy odwiedzający Zielone Arkady mogli oglądać z wielu poziomów nowego centrum. W miniony weekend panie odwiedzające Zielone Arkady i nowo otwartą perfumerię Sephora, skorzystać mogły z bezpłatnych konsultacji makijażowych, porad pielęgnacyjnych, malowania paznokci, a także stylizacji fryzur.

Panie, które miewają problem z doborem koloru podkładu do tonacji swojej skóry w nowo otwartej perfumerii Sephora znajdą innowacyjną usługę PANTONE® Color Profile, która cieszy się w Polsce ogromna popularnością. To jedyny taki system opracowany na wyłączność z firmą PANTONE® – światowym ekspertem w świecie kolorów. Dzięki Color Profile, możemy dokonać precyzyjnego pomiaru tonacji naszej skóry, a następnie spośród wszystkich podkładów dostępnych w perfumerii, dobrać podkład dopasowany do naszego indywidualnego SkinTone Pantone®.

Perfumeria Sephora w C.H. Zielone Arkady o powierzchni blisko 190 m², mieści na poziomie 0 tuż przy głównym wejściu do Zielonych Arkad. Odwiedzający znajdą ją z łatwością dzięki charakterystycznemu wejściu w czarno-białe, podświetlane pasy. Perfumeria będzie otwarta siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00-21.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-20.00.

***

Sephora to najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2000 punktami sprzedaży w ponad 30 krajach, powstała w 1969 roku we Francji.
Od 1999 roku jest obecna na polskim rynku, na którym posiada 95 perfumeriI w największych miastach. Sephora, rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakterystycznych czarno-białych paskach, oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków – perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji, w sumie kilkanaście tysięcy różnych produktów.

Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej
w sektorze dóbr luksusowych. W sektorze perfum i kosmetyków do grupy należą takie marki jak Parfums Christian Dior, Guerlain czy Parfums Givenchy, w segmencie mody i wyrobów skórzanych m.in. Louis Vuitton, Kenzo, Givenchy, Fendi i Marc Jacobs. Wśród win i alkoholi do grupy należą np. Moët & Chandon czy Hennessy, zaś w kategorii zegarków i biżuterii – TAG Heuer, Zenith, Hublot oraz De Beers Diamond Jewellers Limited. Dzięki przynależności
do grupy LVMH, Sephora współtworzy i dekoduje nowe trendy w świeci
e urody i mody. Z Sephora każdy nowy sezon jest jeszcze bardziej ekscytujący!

Więcej informacji na temat firmy i sklep internetowy www.sephora.pl

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.