Samoopalacze ST. TROPEZ – długotrwała opalenizna bez smug

Angielska marka St. Tropez to światowy lider w dziedzinie selektywnych kosmetyków samoopalających. Aromaguard™ patent zastosowany wyłącznie w produktach St.Tropez eliminuje największy problem nieprzyjemnego zapachu. Dzięki zastosowaniu tej formuły nieprzyjemna woń samoopalacza jest zredukowana do 70%.

Kosmetyki St. Tropez dostępne wyłącznie w Perfumeriach Douglas.

Poniżej prezentujemy wybrane produkty:

KLASYCZNE SAMOOPALACZE Gwarancja pięknej, naturalnej opalenizny muśniętej słońcem bez smug. Dzięki technologii Aromaguard™, która w 70% procentach eliminuje nieprzyjemną woń samoopalacza, pozostawiają subtelny, świeży zapach. PORADA EKSPERTA: Dla najlepszego rezultatu należy aplikować samoopalacz specjalną rękawiczką St. Tropez.

Self Tan Classic Group

 • SAMOOPALAJACE MLECZKO

Samoopalacz w mleczku gwarantuje piękną, długotrwała opaleniznę, jednocześnie doskonale nawilża i wygładza skórę. Dzięki technologii Aromaguard™, która w 70% eliminuje nieprzyjemna won samoopalacza, pozostawia subtelny, świeży zapach.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Przed zastosowaniem złuszczyć naskórek za pomocą peelingu St. Tropez. Nawilżyć sucha skórę na łokciach, kolanach stopach i kostkach. Nanosić okrężnymi ruchami. Delikatnie aplikować na dobrze nawilżone dłonie i stopy. Przed założeniem ubrania poczekać do całkowitego wyschnięcia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować na noc, nanosząc kosmetyk za pomocą rękawiczki. Przed wejściem do wody odczekać co najmniej 4-8 godzin.

W celu uzyskania doskonałej opalenizny, należy stosować mleczko kilka razy w tygodniu oraz codziennie nawilżać i regularnie złuszczać skórę.

Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzona, podrażnioną i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie.

Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami.

W przypadku dostania się do oka przemyć obficie woda. Unikać kontaktu z ustami.

Pojemność: 120 ml, Cena detaliczna 99 pln

Pojemność: 240 ml, Cena detaliczna 149 pln

 • BRĄZUJĄCY SAMOOPALACZ W SPRAYU

Delikatna mgiełka zapewnia wymarzoną, równomierną i nieskazitelną opaleniznę całego ciała. Zawiera odżywczy aloes, nadaje długotrwały kolor i gwarantuje efekt natychmiastowej, naturalnie wyglądającej opalenizny. Dzięki technologii Aromaguard™, która w 70% eliminuje nieprzyjemna won samoopalacza, spray pozostawia subtelny, świeży zapach. Stworzony przez ekspertów ST.TROPEZ spray, dzięki technologii 360°mozna rozpylać z każdej pozycji. Łatwy w użyciu, nadaje się do każdego typu skóry i zapewnia jej wygląd naturalnej opalenizny.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Przed zastosowaniem złuszczyć naskórek za pomocą peelingu do ciała St.Tropez, następnie nawilżyć suche miejsca (łokcie, kolana, stopy i kostki) za pomocą nawilżacza St.Tropez. Jasne brwi i linia włosów wymagają dodatkowego nawilżenia. Spray rozpylać na ciało z odległości ok. 15 cm. Do nałożenia w trudno dostępnych miejscach użyć rękawicy, aby opalenizna była jednolita. Starać się nie zamoczyć skóry po zastosowaniu samoopalacza przez co najmniej 4 godziny. Po tym czasie należy zmyć kosmetyk, aby cieszyć się doskonałą, naturalnie wyglądającą opalenizną. Aby ja zachować , należy stosować samoopalacz kilka razy w tygodniu oraz codziennie nawilżać i regularnie złuszczać skórę.

Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie. Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać ślady, należy zabezpieczyć przed zabrudzeniem otoczenie, ubranie, meble, jasne włosy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka przemyć obficie wodą. Unikać kontaktu z ustami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać.

Pojemność: 200 ml; Cena detaliczna 99 pln

 • SAMOOPALACZ W PIANCE

Wielokrotnie nagradzana, innowacyjna pianka zawierająca naturalny w 100% składnik opalający. Łatwa w użyciu, gwarantuje naturalną opaleniznę bez smug. Testowana dermatologicznie. Super-lekka pianka zapewnia aksamitną i równomierna opaleniznę całego ciała. Wzbogacona witaminą E, nadaje efekt doskonałej, naturalnej opalenizny. Dzięki technologii Aromaguard™, która w 70% eliminuje woń samoopalacza, pozostawia subtelny, świeży zapach.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Przed zastosowaniem złuszczyć naskórek. Nawilżyć suchą skórę na łokciach, kolanach stopach i kostkach oraz wszelkie jasne włoski. Aplikować okrężnymi ruchami. Delikatnie nanosić na dobrze nawilżone dłonie i stopy. Przed założeniem ubrania poczekać do całkowitego wyschnięcia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować na noc, nanosząc piankę za pomocą rękawiczki. Przed wejściem do wody odczekać co najmniej 4-8 godzin. Aby zachować doskonała opaleniznę, należy stosować samoopalacz kilka razy w tygodniu oraz codziennie nawilżać i regularnie złuszczać skórę.

Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie. Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka przemyć obficie wodą. Unikać kontaktu z ustami.

Pojemność: 120 ml, Cena detaliczna 99 pln;

Pojemność: 240 ml, Cena detaliczna 149 pln

Gradual Tan In Shower 200mlNOWOŚĆ!! STOPNIOWO OPALAJĄCY BALSAM POD PRYSZNIC

IDEALNY PRODUKT DO UŻYCIA W DOMU, DOSKONAŁA SAMOOPALAJĄCA PIELĘGNACJA

ŁĄCZĄCA BESTSELLEROWĄ FORMUŁĘ Z INNOWACJĄ NAJNOWSZEJ GENERACJI, MULTIFUNKCJONALNY I ŁATWY W UŻYCIU PRODUKT BUDUJĄCY OPALENIZNĘ

PRYSZNIC I BLASK NOWY BALSAM OPALAJĄCY POD PRYSZNIC W ciągu 3 minut Twojego codziennego rytuału uzyskujesz muśniętą słońcem opaleniznę. To najwygodniejszy i najszybszy sposób na opalanie.

Do codziennego użytku, aby budować bardziej intensywną opaleniznę w szybki i przyjemny sposób

Zawiera w 100% naturalny składnik opalający DHA dla jeszcze lepszej wydajności

Olejek ze słodkich migdałów doskonale odżywia skórę pozostawiając ją miękką, wygładzoną i głęboko nawilżoną,

Do każdego typu skóry i karnacji.

Pojemność: 200 ml

Cena detaliczna 89 pln

GRADUAL TAN STOPNIOWE, CODZIENNE BUDOWANIE OPALENIZNY MUŚNIĘTEJ SŁOŃCEM

Kosmetyki z tej linii zawierają Gradual Tan PLUS o wszechstronnym działaniu pielęgnacyjnym jednocześnie budując piękną opaleniznę. Dzięki technologii Aromaguard™, która w 70% procentach nieprzyjemną woń samoopalacza, pozostawiają subtelny, świeży zapach.

 

 • STOPNIOWO BRĄZUJĄCY BALSAM DO CIAŁA

Zawiera naturalny w 100% składnik opalający. Łatwy w użyciu, pozostawia naturalnie wyglądająca opaleniznę bez smug. Odżywczy balsam do ciała doskonale nawilża i pielęgnuje. Przeznaczony do każdej karnacji, wygładza i zmiękcza skórę stopniowo nadając jej naturalnie wyglądającą opaleniznę. Stworzony przez ekspertów ST.TROPEZ, dzięki technologii Aromaguard™, pozostawia subtelny, świeży zapach.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Przed zastosowaniem złuszczyć naskórek.

Nanosić preparat okrężnymi ruchami. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować rękawiczkę do aplikacji. Przed założeniem ubrania poczekać do całkowitego wyschnięcia. Po użyciu umyć ręce.

środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie. Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka przemyć obficie woda. Unikać kontaktu z ustami.

Pojemność: 200 ml

Dostępne odcienie: odcień średni/ciemny oraz odcień jasny/średni)

Cena detaliczna 69 pln

 • Nowość! STOPNIOWO BRĄZUJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE MLECZKO 4 w 1

Rewolucyjne, nawilżające mleczko ujędrniające. Pozostawia na skórze złoty blask pocałunku słońca. Stosowany codziennie, dzięki zawartości silnego ekstraktu Chronodyn, pozostawia skórę nawilżoną, widocznie ujędrnioną i opaloną. Innowacyjna technologia melaninowa zapewnia opaleniznę dostosowaną indywidualnie do karnacji. 24-godzinne nawilżenie odmładza skórę i nadaje jej naturalny blask. Stworzone przez ekspertów St. Tropez, dzięki technologii Aromaguard, która w 70% eliminuje nieprzyjemna won samoopalacza pozostawiając subtelny, świeży zapach. Testowane dermatologicznie.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Stosować codziennie na oczyszczona i osuszona skórę. Nanosić zdecydowanymi, okrężnymi ruchami, szczególnie na biodra, uda i pośladki. Po użyciu umyć ręce. Przed założeniem ubrania poczekać do całkowitego wyschnięcia. Regularnie złuszczać naskórek.

Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzona, podrażnioną i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie kosmetyku. Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka przemyć obficie woda. Unikać kontaktu z ustami.

Pojemność: 150 ml

Cena detaliczna 129 pln

 • STOPNIOWO BRĄZUJĄCE MLECZKO DO TWARZY

Zawiera naturalny w 100% składnik opalający. Łatwe w użyciu, pozostawia naturalnie wyglądającą opaleniznę bez smug. Lekkie, szybko wchłaniające się mleczko doskonale nawilża i pielęgnuje skórę. Przeznaczone do każdej karnacji. Dzięki zawartości przeciwutleniaczy wygładza i zmiękcza skórę stopniowo nadając jej naturalnie wyglądającą opaleniznę bez smug. Stworzony przez ekspertów ST.TROPEZ, dzięki technologii Aromaguard™, pozostawia subtelny, świeży zapach. Złote zasady postepowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Nanosić delikatnymi, „zamiatającymi” ruchami, zwracając szczególną uwagę przy linii włosów i brwiach. Nadmiar mleczka zetrzeć chusteczką. Regularnie złuszczać naskórek. Po użyciu umyć ręce. Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzoną, podrażniona i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie preparatu. Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się mleczka do oka przemyć obficie woda. Unikać kontaktu z ustami

Dostępne odcienie: odcień jasny/średni oraz odcień średni/ciemny

Cena detaliczna 69 pln

 

ST

 • STOPNIOWO BRĄZUJĄCY PRZECIWSTARZENIOWY NAWILŻACZ DO TWARZY

Rewolucyjny, multifunkcjonalny nawilżacz redukujący oznaki starzenia się skóry. Pozostawia na skórze złoty blask pocałunku słońca. Matrixyl® Synthe 6™ pobudza tkanki oraz wzmacnia syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna a zmarszczki są wygładzone. Zapewnia nawilżenie skórze na 24h nie zatykając porów. Ten rewolucyjny nawilżacz odnawia skórę i daje naturalny odcień świetlistej opalenizny.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Na oczyszczona skórę twarzy i szyi nanosić preparat zdecydowanymi, okrężnymi ruchami. Po użyciu umyć ręce.

Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem preparatu przeprowadzić test alergiczny. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną i wrażliwa skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oka przemyć obficie wodą. Unikając kontaktu z ustami.

Pojemność: 50 ml , Cena detaliczna 139 pln

ST

KOSMETYKI PRZYGOTOWUJĄCE SKÓRĘ DO ZASTOSOWANIA SAMOOPALACZA ORAZ UTRZYMUJĄCE EFEKT PIĘKNIE OPALONEJ SKÓRY PRZEZ DŁUGI CZAS

PREP & MAIN Range 200ml RGB

Produkty dla naturalnej, dłużej utrzymującej się opalenizny:

• Przygotowują i nawilżają skórę, korygują opaleniznę oraz pozwalają budować ją na nowo.

PORADA EKSPERTA: Wykonaj peeling na 24h przed zastosowaniem samoopalacza aby uzyskać efekt pięknie opalonej skóry bez smug. Dzień później użyj nawilżacza, aby dostarczyć skórze wilgoci i przedłużyć opaleniznę.

 • NOWOŚĆ!! UTRWALAJĄCY OPALENIZNĘ SUPERNAWILŻACZ DO CIAŁA

Pomaga utrzymać piękną opaleniznę, pozostawia skórę miękką i aksamitnie gładka. W przeciwieństwie do innych produktów nie zawiera składników, które mogłyby źle wpłynąć na jakość opalenizny uzyskanej za pomocą

samoopalacza. Stworzona przez ekspertów ST.TROPEZ formuła dedykowana jest specjalnie do stosowania z samoopalaczem.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny:

Bezpośrednio przed opalaniem zastosować SUPERNAWILŻACZ na wszystkie suche miejsca na skórze (łokcie, kolana, kostki, stopy i dłonie). Następnie nałożyć wybrany samoopalacz ST. TROPEZ zgodnie z instrukcją. Aby uzyskać najlepsze wyniki, codziennie nawilżać skórę, a raz lub dwa razy w tygodniu złuszczać naskórek.

Pojemność: 200 ml

Cena detaliczna 79 pln

 • NOWOŚĆ!! UTRWALAJĄCY OPALENIZNĘ DELIKATNY PEELING DO CIAŁA

Delikatny peeling pomaga uzyskać piękną opaleniznę, a także pozwala na jej bardziej równomierne zanikanie. Aby uzyskać idealna opaleniznę, która będzie długo się utrzymywała, kluczowe jest odpowiednie przygotowanie skóry przed zastosowaniem samoopalacza, aby była miękka i gładka. W przeciwieństwie do innych peelingów, nie zawiera składników, które mogłyby źle wpłynąć na jakość opalenizny uzyskanej za pomocą samoopalacza. Stworzona przez ekspertów ST.TROPEZ formuła zawiera kuliste perełki, które złuszczają naskórek nie powodując zadrapań lub uszkodzeń skóry. Produkt dedykowany jest specjalnie do stosowania z samoopalaczem, zapewnia równomierny kolor bez smug. Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Stosować na całe ciało 24 godziny przed użyciem samoopalacza. Następnie nałożyć wybrany samoopalacz ST. TROPEZ zgodnie z instrukcja. Aby uzyskać najlepsze wyniki, codziennie nawilżać skórę, a raz lub dwa razy w tygodniu złuszczać naskórek.

Pojemność: 200 ml

Cena detaliczna 79 pln

 • RĘKAWICZKA DO APLIKACJI SAMOOPALACZA ST. TROPEZ zaleca stosowanie rękawiczki jako aplikatora produktów do opalania, co gwarantuje idealną opaleniznę bez smug i pozwala uniknąć, śladów po samoopalaczu na dłoniach. Najlepsze rezultaty zapewni stosowanie preparatów samoopalających zgodnie z instrukcja, nakładanych przy użyciu rękawiczki. Stworzony przez ekspertów ST.TROPEZ aplikator jest łatwy w użyciu, przeznaczony do każdego typu skóry. Nadaje naturalnie wyglądającą, doskonałą opaleniznę. Środki ostrożności: Po każdym użyciu delikatnie wyprać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 30°C, z dodatkiem delikatnego detergentu. Pozostawić do wyschnięcia z dala od źródeł ciepła. Nie wybielać. Nie prać chemicznie. Bezpośrednio po użyciu nie dopuścić do kontaktu rękawicy z innymi tkaninami.

Cena detaliczna 31 pln

ST

 • RĘKAWICZKA DO USUWANIA SAMOOPALACZA Niezbędna dla każdego użytkownika produktów samoopalających. Można ją stosować do: – bezproblemowego usuwania zbyt dużej ilości samoopalacza; – łatwego poprawienia błędów po nałożeniu samoopalacza; – niwelowania plam i smug. Specjalnie zaprojektowana rękawica skutecznie i łatwo usuwa nadmiar samoopalacza. Usuwa suchy naskórek i pozostawia skórę gotową do ponownego nałożenia produktów samoopalających. Pozwala na skorygowanie błędów po użyciu zbyt dużej ilości samoopalacza. Regularne używanie rękawicy zapewni jedwabiście gładką, miękką i idealnie opalona skórę. Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Stosować w czasie kąpieli, delikatnymi okrężnymi ruchami rozprowadzając na wilgotnej skórze produkty myjące. Myc mocniej na łokciach, kolanach, kostkach, stopach i dłoniach lub tam, gdzie nagromadziło się za dużo samoopalacza. Aby poprawić błędy w nałożeniu samoopalacza należy zwilżyć skórę, a następnie palcem wskazującym wewnątrz rękawicy myc dane miejsce.

Cena detaliczna 31 pln

 ST

Kosmetyki St. Tropez dostępne wyłącznie w Perfumeriach Douglas.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.