Seria dermokosmetyków Cetaphil®

Seria dermokosmetyków Cetaphil® to specjalistyczne produkty rekomendowane przez dermatologów na całym świecie do pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry. Stworzone z myślą o osobach borykających się z problemem łuszczycy, skóry bardzo suchej, atopowej, trądzikowej oraz poddawanej zabiegom dermatologicznym, idealnie sprawdzają się także wtedy, gdy cery nie dotyka żaden konkretny problem, ale zwyczajnie zależy nam na tym, aby była ona idealnie nawilżona, zadbana i zdrowa.

CETAPHIL® PS LIPOAKTYWNY KREM NAWILŻAJĄCY to specjalistyczny preparat, który został stworzony dla silnie wysuszonej skóry. Można go stosować nawet na uszkodzony naskórek w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej – złagodzi objawy nie wywołując pieczenia. Poprawia efekty leczenia chorób skóry oraz przyspiesza procesy jej odnowy w przypadku: zabiegów laserowych, pilingów, dermabrazji, mezoterapii.

Dzięki unikatowemu połączeniu składników zapewnia zaspokojenie trzech kluczowych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry:

1. ochrona – tworzy na skórze tzw. film ochronny, w jego skład wchodzą olej migdałowy, wazelina i dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek

2. regeneracja – dzięki obecności witaminy E i silikonów działa kojąco, przeciwzapalnie i pobudza wzrost nowych komórek

3. nawilżanie – zawiera glicerynę, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach

Sposób stosowania:

Wystarczy nanieść cienką warstwę Cetaphil® PS Lipoaktywny raz dziennie lub tak często jak to konieczne.

Cetaphil® PS Lipoaktywny Krem nawilżający został już wielokrotnie nagrodzony przez specjalistów dermatologów oraz doceniony przez Klientów:

– Perła Dermatologii Estetycznej 2012, 2013, 2014

– Laur Konsumenta Odkrycie 2014

Dermokosmetyki Cetaphil® stworzone do specjalistycznej pielęgnacji skóry, dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.

Cetaphil _PS KREM 2

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl