Sezon na dłonie i stopy czas zacząć

Sezon na dłonie i stopy czas zacząć. Zrzucamy z nóg ciężkie, zimowe buty oraz z rąk wełniane rękawiczki. Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że najchętniej byśmy ich nie ściągały. Po zimie nasze dłonie i stopy wymagają szczególnej pielęgnacji i troski.

Wiosna to doskonały czas na pielęgnację dłoni i stóp, które po okresie zimowych mrozów i zabaw na śniegu mogły zostać wielokrotnie odmrożone. A ponadto częste zmiany temperatur, z jakimi mieliśmy do czynienia w tym okresie, obcisłe obuwie mogły przyczynić się do nadmiernej potliwości stóp, podczas gdy skóra rąk narażona na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych oraz kontakt z detergentami, z pewnością została znacząco odwodniona. Jak w krótkim czasie przywrócić im piękny wygląd? Niestety nie każda z nas może sobie pozwolić na ten luksus i pobyt w gabinecie kosmetycznym. Dzięki kosmetykom Exclusive od ŚWIT PHARMA nie musisz rezygnować ze zbawiennych wpływów tych zabiegów.

Na zmęczoną po zimie skórę dłoni polecamy Exclusive SPA – dla dłoni w postaci rękawiczek nasączonych kompleksem aktywnych składników to innowacyjna i niezwykle intensywna kuracja nawilżająco-ujędrniająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji Twoich dłoni. Stwórz swoje własne SPA w domu.

Exclusive_SPA_dla_dloni2

sposob_dlonie

Na zmęczoną po zimie skórę stóp polecamy Exclusive SPA – dla stóp w postaci skarpetek nasączonych kompleksem aktywnych składników to innowacyjna i niezwykle intensywna kuracja regenerująco-nawilżająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji Twoich stóp. Pamiętajmy, że dłonie są naszą wizytówką, a stopy noszą nas przez całe życie.
Należy im się więc odrobina luksusu. 
Exclusive_SPA_dla_stop

stopy_sposob

 

Wszystkie produkty marki Exclusive SPA dostępne są w sklepie internetowym ŚWIT Pharma: http://sklep.switpharma.pl/ Zachęcamy do polubienia ŚWIT Pharma na portalu Facebook.

Exclusive SPA – dla dłoni rękawiczki: 14.99 PLN
Exclusive SPA – dla stóp skarpetki : 14.99 PLN

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl