Stenders- Wakacje z walizką pełną natury!

Egzotyczne wyspy, górska wspinaczka, a może piaszczyste plaże Bałtyku? Dokądkolwiek w tym roku zaniesie cię wakacyjna fantazja, z pewnością pojadą z tobą ulubione kosmetyki. Wybierz te, które pełne są skarbów natury i rozpieszczaj swoje zmysły!

Podczas wakacyjnych wyjazdów obowiązuje zasada „im mniej tym, lepiej” – zabierz zatem tylko to, co naprawdę konieczne: podstawowe produkty do kąpieli, nawilżania ciała oraz ochronę przeciwsłoneczną. Doskonale sprawdzą się kosmetyki w mini opakowaniach. Dzięki temu bagaż będzie mniejszy i lżejszy, a podróż pełna zachwycających uczuć z ogrodu STENDERS.

Gama mini produktów STENDERS składa się 10 kosmetyków o pojemności 75 ml. Wszystkie z nich można kupić zarówno pojedynczo, jak i w samodzielnie skomponowanym zestawie, w podręcznej kosmetyczce STENDERS. Kosmetyki oraz saszetka na nie, zostały zaprojektowane zgodnie
z regulacjami i przepisami bezpieczeństwa lotnisk.

Olej do ciala (23,90 zł /75 ml)
Różany żel pod prysznic (19,90 zł /75 ml)
Szampon do włosów(23,90 zł/75 ml)
Odzywka do włosów (23,90 zł/75 ml)

Zestaw_olej_do_ciala_rozany_zel_pod_prysznic_szampon_i_o

 

Olej do ciała dla mężczyzn (23,90 zł /75 ml)
Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn (23,90 zł/ 75 ml)
Żurawinowy żel pod prysznic (19,90 zł/75 ml)

Zestaw_olej_do_ciala_dla_mezczyzn_szampon_dla_mezczyzn_d

Olej do ciała (23,90 zł /75 ml)
Melonowy żel pod prysznic (19,90 zł /75 ml)
Szampon do włosów(23,90 zł/75 ml)
Odzywka do włosów (23,90 zł/75 ml)

Zestaw_olej_do_ciala_melonowy_zel_pod_prysznic_szampon_i

 

Aby lato stało się beztroskie i radosne, SENDERS stworzył efektywne i jednocześnie pielęgnujące kosmetyki przeciwsłoneczne zawierające ochronne filtry  i moc natury. Wszystkie kosmetyki bardzo szybko się wchłaniają i są wodoodporne. Cała gama zawiera cenny ekstrakt z rokitnika zwyczajnego, który zmiękcza skórę. Kosmetyki z linii słonecznej nie zawierają parabenów, alergenów, ani barwników.

Balsam do opalania SPF 16
Cenny olej z rokitnika zwyczajnego zmiękcza skórę, a delikatny wosk pszczeli tworzy na niej warstwę ochronną.

Cena: 55,90 zł/125ml

Balsam_do_opalania_STENDERS_SPF_16_5590_zl

 

Balsam do opalania SPF 30
Cenny olej z rokitnika zwyczajnego zmiękcza skórę, a delikatny wosk pszczeli tworzy na niej warstwę ochronną.
Cena: 59,90 zł/125ml

Balsam_do_opalania_STENDERS_SPF_30_5990_zl

Kojący balsam po opalaniu
Zawiera panthenol, który koi
i pielęgnuje skórę po ekspozycji na działanie promieni UV. Chroni skórę przed zaczerwienieniem i złuszczaniem, po zbyt długim przebywaniu na słońcu. Energetyczny ekstrakt z mięty chłodzi i orzeźwia skórę.
Cena: 55,90 zł/125ml

Kojacy_balsam_po_oplaniu_STENDERS_5590_zl

 

***

STENDERS to marka kosmetyków zainspirowanych północną naturą. Szczególną uwagę przykłada do uczuć
i doświadczeń podczas zakupów – począwszy od wystroju sklepu, poprzez zapachy, finezyjny sposób pakowania prezentów, aż po wysoką kulturę obsługi klienta.
STENDERS jest jednym z największych producentów kosmetyków w Europie Północnej. To zespół kreatywnych, radosnych i twórczych osób, zafascynowanych wyjątkowymi kosmetykami pełnymi doznań. Uczucia uchwyciliśmy w ponad 320 produktach, które mieszkają w ponad 230 sklepach w 25 krajach na całym świecie – Łotwie, Estonii, Litwie, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Rosji, Białorusi, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Armenii, Ukrainie, Chorwacji, Słowenii, Węgrzech, Polsce, Japonii, Chinach
i Arabii Saudyjskiej. W Polsce STENDERS obecny jest od 2003 roku. Posiada 6 sklepów firmowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice oraz Łódź. Wszystkie produkty STENDERS można kupić również w sklepie internetowym na www.stenders-cosmetics.pl.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.