SUPLEMENT DIETY SlimCODE NOWA GENERACJA ODCHUDZANIA. ODKRYJ KOD SWOJEJ SZCZUPŁEJ SYLWETKI!

Problemy z tyciem i utrzymanie prawidłowej wagi nie zawsze są związane ze złą dietą czy brakiem aktywności fizycznej. W szczególności u kobiet, za nadprogramowe kilogramy w tak zwanych „rejonach problematycznych” odpowiedzialne są HORMONY.

Suplement diety SlimCODE to unikalny produkt do fizjologicznej kontroli wagi, którego podstawą skuteczności jest działanie na przyczynę problemu, czyli na wahania hormonalne, a ponadto na wszystkie procesy kluczowe z punktu widzenia odchudzania.

SlimCODE to wyjątkowy na rynku preparat wspomagający odchudzanie, który korzystnie wpływa na regulację gospodarki hormonalnej. Zawiera naturalne ekstrakty roślinne bogate w fitoestrogeny, tzw. „roślinne hormony”, które naśladując działanie kobiecych hormonów wspomagają stabilizację ich metabolizmu.

Zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne i SlimCODE to Twój kod do szczupłej sylwetki!

SlimCODE to opatentowana kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników aktywnych, zamkniętych w unikatowym opakowaniu „easy drop“ zapewniającym świeżość i ułatwiającym aplikację. 

SlimCODE:

  • reguluje przemianę materii,
  • ułatwia kontrolę apetytu,
  • reguluje gospodarkę hormonalną,
  • ogranicza rozrost tkanki tłuszczowej i wspiera proces jej redukcji.

Działanie składników poparte badaniami naukowymi!

Nasiona soi – zawierają izoflawony będące związkami roślinnymi uwalnianymi w trakcie trawienia, które regulują gospodarkę hormonalną.

Aronia – zawiera składniki zapobiegające utlenianiu cholesterolu oraz neutralizujące niekorzystne działanie wolnych rodników. Zawarte w niej antocyjany z grupy polifenoli „wymiatają” wolne rodniki, które uszkadzają struktury komórkowe organizmu. Aronia ułatwia przemianę materii i regulację gospodarki tłuszczowej.

Garcinia cambogia – ułatwia kontrolę apetytu i ogranicza tworzenie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Dostarcza kwasu hydroksycytrynowego HCA wywołującego uczucie sytości oraz ograniczającego syntezę tłuszczu z węglowodanów i białek.

Inulina sprzyja właściwej regulacji procesów przemiany materii. Jest rozpuszczalnym błonnikiem o właściwościach prebiotycznych – ułatwia utrzymanie korzystnej mikroflory jelit.

Opuncja ułatwia drenaż i zachowanie właściwej proporcji tkanki tłuszczowej do tkanki mięśniowej ciała. Zawiera przeciwutleniacze ograniczające niekorzystny wpływ wolnych rodników.

SlimCODE dostępny jest w dobrych aptekach, bez recepty, pod postacią wygodnych ampułek „easy drop”. Ułatwiają one aplikację preparatu do wody. Opakowanie zawiera 30 ampułek, które wystarczą na miesiąc kuracji. Zawartość wlewa się do 500ml wody i wypija w ciągu maksymalnie 12 godzin. Wystąpienie osadu wewnątrz ampułek jest cechą charakterystyczną preparatu i jest związane z użyciem naturalnych, roślinnych składników oraz świadczy o świeżości suplementu. Preparat nie zawiera syntetycznych stabilizatorów. Zawiera substancję konserwującą naturalnie występującą w owocach.

Sugerowana cena detaliczna: 152 zł/opak. 30 ampułek

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.