Suplement diety Wiesiołek OleoVitum- zadbaj o swoją skórę od wewnątrz

Okres powakacyjny to czas walki o zdrową skórę. Dbałość o kompleksowe nawilżenie i odpowiednie wspomaganie od wewnątrz, to działania, które wpływają na piękny wygląd skóry każdego dnia. Warto jednak pamiętać o tym, że należy troszczyć się o nią przez cały rok. Systematyczna pielęgnacja to klucz do sukcesu. Dbając o piękne wspomnienia z wakacji warto również zadbać o wspomnienie opalonej, zdrowej i zadbanej skóry.

Miesiące letnie pozostawiają na naszej skórze wspomnienie lata nie tylko w postaci opalenizny. Skóra jest mniej nawilżona, a jej wygląd znacznie się pogarsza. Wynika to głównie z osłabienia jej struktury pod wpływem czynników zewnętrznych, na które latem jesteśmy narażeni ze zdwojoną siłą. Wiatr, woda, słońce oddziałują na skórę sprawiając, że staje się mniej napięta, przesuszona. Kompleksowe działanie regeneracyjne obejmuje pielęgnację zewnętrzną, ale też odżywianie od wewnątrz. W tym celu, jako dodatek do zróżnicowanej diety, warto stosować suplement diety Wiesiołek OleoVitum.

Do prawidłowego utrzymania skóry w dobrej kondycji, konieczne jest dostarczanie z dietą odpowiednich składników. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę. Występuje w warstwie rogowej naskórka, oraz w niewielkim stopniu również w skórze właściwej i tkance podskórnej. Odgrywa rolę w procesie specjalizacji niektórych komórek skóry, w tym komórek nabłonka – keranocytów oraz fibroblastów występujących w skórze właściwej. Składnikiem błon komórkowych oraz przestrzeni międzykomórkowych skóry jest także kwas linolowy, który także jest zawarty w oleju z wiesiołka. Dodatkowo, witamina E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który w okresie letnim jest często wywołany intensywnymi promieniami UV. Dlatego szczególnie w okresie powakacyjnym należy pamiętać, że skóra wymaga naszej większej uwagi.

Wiesiołek OleoVitum to ciekawa kompozycja oleju z nasion wiesiołka o wysokiej zawartości kwasów wielonienasyconych z witaminą A i E. Preparat zawiera również kwasy omega-6: kwas linolowy (LA) oraz kwas gamma-linolenowy (GLA). Wiesiołek to roślina, która ma szerokie zastosowanie. Olej z wiesiołka tradycyjnie był wykorzystywany jako kosmetyk, ale może też stanowić uzupełnienie codziennej zróżnicowanej diety.

*Zdrową skórę pomaga zachować witamina A.

Wiesiołek OleoVitum dostępny jest zarówno w formie płynnej, jak i kapsułek, co daje możliwość dopasowania formy przyjmowania suplementu do indywidualnych potrzeb. Ochrona skóry, szczególnie w okresie powakacyjnym, powinna być priorytetem dla każdego z nas.

Suplement diety Wiesiołek OleoVitum przeznaczony jest zarówno dla dzieci (Wiesiołek Oleovitum 100 ml – powyżej 3-go roku życia, Wiesiołek Oleovitum 72 kapsułki – powyżej 6-go roku życia) jak i osób dorosłych w celu uzupełnienia codziennej diety w kwasy omega-6 oraz w witaminy A i E.

Zalecane spożycie:

Wiesiołek OleoVitum, 100 ml

dzieci powyżej 3-go roku życia 1,25ml (1/4 łyżeczki załączonej do opakowania) dziennie w trakcie posiłku;

dorośli 2,5ml (1/2 łyżeczki załączonej do opakowania) dziennie w trakcie posiłku;

Wiesiołek OleoVitum, 72 kapsułki

dzieci powyżej 6-go roku życia: 1 kapsułka dwa razy dziennie w trakcie posiłku;

dorośli: 2 kapsułki dwa razy dziennie w trakcie posiłku;

Pamiętajmy że, utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Wiesiolek_72kps Wiesiolek-100ml

Preparaty firmy OLEOFARM dostępne są w aptekach, sklepach zielarskich oraz ze zdrową żywnością na terenie całego kraju, a także na stronie firmowego sklepu internetowego www.oleofarm24pl

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.