ŚWIĄTECZNY ZESTAW OD GILLETTE

Podaruj swojemu mężczyźnie specjalny zestaw podarunkowy Gillette, który zagwarantuje najbardziej precyzyjne i gładkie golenie aby jego skóra zawsze była gotowa na Twoje pocałunki.

Zima kojarzy się z beztroskim czasem świątecznych przygotowań i radosnymi chwilami z bliskimi. Niestety, to problematyczny okres dla skóry, która jest narażona podrażnienia wywołane działaniem niskich temperatur. Istnieje jednak skuteczny sposób na komfortową pielęgnację oraz ochronę skóry, nawet w najtrudniejszych warunkach. W tym roku wybierz najlepszy prezent dla swojego mężczyzny i podaruj mu zestaw świąteczny marki Gillette, który profesjonalnie zadba  o jego zarost, abyś mogła cieszyć się jego gładką skórą.

Kobiety posiadają szósty zmysł w kwestii metod pielęgnacji skóry. Wiedzą o niej wszystko, dotyczy to również skóry mężczyzn. Męska cera jest podrażniana przez codzienne golenie, zwłaszcza w okresie zimowych mrozów. Twarz każdego mężczyzny posiada inne rysy, a każdy zarost rośnie w unikalny sposób, dlatego też każdy z nich stosuje indywidualną metodę golenia. Niektórzy robią to szybko,  za pomocą 30 pociągnięć maszynką, innym zajmuje to blisko 700 pociągnięć, wszystkie te czynniki wpływają na kondycję i gładkość skóry.  

Zestaw podarunkowy Gillette MACH3zawiera niezbędne produkty do golenia dla Twojego mężczyzny:

  • maszynkę do golenia MACH3.
  • żel do golenia MACH3 Irritation Defense.
  • balsam nawilżający po goleniu MACH3 IrritationDefense.
  • praktyczną kosmetyczkę.

 

Gillette_Xmas_SetMaszynka Gillette MACH3 Razor posiada trzy ostrza, gwarantujące gładkie golenie ograniczając podrażnienia – nawet w przypadku skóry wrażliwej. Ostrza zamontowane na sprężynkach automatycznie dostosowują się do różnych rodzajów skóry i poziomów nacisku. Technologia maszynki do golenia dla mężczyzn marki Gillette pozwala uzyskać naprawdę gładkie oraz kojące golenie. System Comfort Guard to 5 mikrolistków, które pomagają w osiągnięciu dokładnego, komfortowego golenia. Dodatkowo maszynka wyposażona jest w pasek nawilżający, który rozjaśniając wskazuje  moment, w którym golenie przestało być optymalne. Maszynka MACH3 zapewniania mężczyznom na całym świecie wspaniały początek dnia.

Rekomendowana cena detaliczna: 45,99 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl