Święta z marką WET N WILD

Pocałunek, to zawsze doskonały pomysł a szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia Czy jest lepsze miejsce niż pod jemiołą? Jak często ktoś próbował skraść pocałunek pod jemiołą? Upewnij się, że jesteś na to przygotowana. Triki makijażowe ust lub specjalne sekrety urody nie wystarczą: odważny krok, to jest to, czego potrzebujesz!

Nadszedł czas na rozpoczęcie świątecznego nastroju, który tworzy atmosferę magii i tajemniczości, z dodatkową nutką jaką są niespodzianki. Marka wet n wild® proponuje wyjątkowy product, którym uwiedziesz każdego – matową pomadkę w płynie Catsuit, idealnie wyglądająca na ustach. Za każdym razem jesteś gotowa do uchwycenia właściwej okazji … i wszystkiego co najlepsze co można znaleźć pod jemiołą.

Błyszczące powieki, dzięki brokatowym cieniom ColorIcon ™ Glitter. Specjalnie na takie okazje, dzięki którym skradniesz wszystkich spojrzenia i najwspanialsze prezenty. A dla ekspresyjnego wyglądu wybierz maskarę Lash Mascara Renegade, która zapewni wymowne spojrzenie i super-gęste rzęsy, które przetrwają cały wieczór.

Lash Renegade Mascara

wet n wild Renegade Mascara, to sekretna broń, która pozwoli powiedzieć “goodbye” cienkim rzęsom. Z tą maskarą będzie łatwiej osiągnąć wyjątkowy look!

Innowacyjna szczoteczka maksymalnie nadaje objętości, dzięki czemu można umalować nawet najkrótsze rzęsy I wymodelować na zewnątrz oka zapewniając doskonałą precyzję i kontrolę nałożonego produktu.

Cena detaliczna: 29,99 PLN

Mega Last® Liquid Catsuit

Matowa pomadka Liquid Catsuit, która zapewnia matowe wykończenie ust. Wyjątkowo łatwa w aplikacji. Formuła, która długo utrzymuje się na ustach i ich nie wysusza.

Aplikuje się tak łatwo jak błyszczyk , pozostawia wysoko napigmentowany efekt, długo utrzymujący się matowy kolor

Mega Last® Liquid Catsuit jest dostępny w 7 kolorach: Missy and Fierce, Give Me Mocha, Berry Recognize, Nudie Patootie, Nudist Peach, Coral Corruption, Rebel Rose.

Cena detaliczna: 20,99 PLN

ColorIcon™ Glitter

Polecane odcienie: Vices, Brass an Spiked

7 odcieni dostępnych w ofercie.

Cena detaliczna: 8,99 PL

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.