TEST Krem Happy Day Saweex

Seaweex to nowa marka naturalnych kosmetyków spa&wellness, która sięgając do irlandzkiej tradycji, w swoich produktach gromadzi najcenniejsze morskie minerały! W kremie do twarzy Happy Day zawarte zostały odżywcze substancje, pochodzące z ręcznie zbieranych wodorostów Fucus Serratus. W składzie kosmetyku znajduje się także kwas hialuronowy, arganowe komórki macierzyste, witamina E oraz drogocenne ceramidy, które świetnie odżywiają skórę.

Takie obietnice przedstawia nam producent. Postanowiłyśmy sprawdzić ten kosmetyk na własnej skórze i podzielić się z Wami naszą opinią. Krem ma jasne, estetyczne opakowanie. Od razu widzimy, że kosmetyk oparty jest na naturalnych morskich składnikach, o czym informują miniaturki wodorostów. Odpowiednie dozowanie zapewnia wygodna pompka. Dzięki temu mamy też pewność, że w kremie nie znajdą się żadne bakterie czy inne zanieczyszczenia, jak się to zdarza przy kremach słoiczkowych.

Krem ma intensywny zapach. Krem Happy Day nie jest sztucznie perfumowany. Jego zapach to zasługa wyjątkowej kompozycji naturalnych olejków eterycznych, m.in. bergamotki, geranium, ylangylang, paczuli. Zapach ulatnia się po jego nałożeniu.

Jak pisze producent, kosmetyk przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, także do alergicznej i wrażliwej, ponieważ Fucus Serratus działa leczniczo nawet w przypadku atopowego zapalenia skóry. Zawiera on bardzo dużą ilość drogocennych minerałów i składników odżywczych, takich jak: jod, miedź, brom, wapń, cynk, fukoidynę, laminarynę. Po nałożeniu szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Skóra wydaje się mocno nawilżona i świeża. Warto wspomnieć, że krem zawiera następujące składniki aktywne: potrójny kwas hialuronowy, arganowe komórki macierzyste (PhytoCell-TecArgan) i witaminę E, która odbudowuje kolagen. Wszystkie te składniki mają działanie przeciwzmarszczkowe, dzięki czemu skóra wygląda na gładszą i wyraźnie napiętą. Krem można swobodnie używać pod make up – nie zauważyłam problemów z nakładaniem fluidu czy innych kosmetyków.

Krem Happy Day nadaje się do każdego typu cery. W składzie ma jedynie naturalne składniki, więc jest fajną opcją dla ludzi poszukujących eko-produktów. Dobre wchłanianie i nawilżenie skóry przez cały dzień to kolejne argumenty przemawiające za jego kupnem.

Cena kremu Happy Day to 84 zł/50 ml. Kosmetyki marki Seewex dostępne są w salonach kosmetycznych oraz na stronie seeweex.pl.

15322360_1891260904437415_1358590037_o

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.