Tous – Czas dla siebie

Tous to marka Biżuteryjna, która najlepiej rozumie emocje i przekazuje dobre emocje. Tous jest ekspertem w kreowaniu dobrego nastroju. Tous jest także stylem życia, to droga do doceniania małych rzeczy, do odkrycia i przekazywania uczuć. Tous stanowi część tej pozytywnej energii, ciepłych uczuć i emocji.

Dlatego właśnie TOUS chce abyśmy poświęcili czas dla siebie.. Chcemy wrócić do wartości w nowej edycji klasycznych zapachów TOUS.

Wszyscy pamiętamy Tous Eau de Toilette, pierwsza markowy zapach, ze srebrnym misiem nakrętką.

Również znamy męski zapach TOUS Man, który był lansowany dla wszystkich mężczyzn, którzy uwielbiają

markę jubilerską. W tym roku po raz pierwszy, prezentujemy razem klasyczne zapachy: męski i damski: które mają wspólny cel: znaleźć CZAS DLA SIEBIE.

INSPIRACJE:

Oaza ciszy i spokoju, żeby móc odłączyć się od wiru kosmopolitycznego życia. Oni sugerują, żeby zarezerwować sobie czas dla siebie. Czerpać radość ze spędzana czasu bez żadnych zmartwień.

Czas i właściwe miejsce to wszystko, czego potrzebują.

Czas, spokój, po prostu radość swojego wzajemnego towarzystwa.

Możemy spędzać czas robiąc to, co nam sprawia najwięcej przyjemności, odpoczywać pomiędzy drzewami w ogrodzie. “TOUS Les Colognes Concentrées” zaprasza do zabawy we własnym towarzystwie.

 

PROJEKT

Flakony TOUS EDT i TOUS MAN to fl agowe butelki będące symbolem marki. Tym razem są delikatniejsze w swoim kolorze, przywołujące ciepłe wspomnienia. Biały jest kolorem, który zatrzymuje czas, delikatnym, niewinnym.

Flakony zaskakują swoimi małymi detalami; każda butelka jest unikalna dzięki korkowi, zrobionemu z prawdziwego jesionowego drewna, z naturalnym lakierem odsłaniającym słoje. Szkło tworzy przyjemny bawełniany efekt, jest miękkie w dotyku.

Opakowanie przypomina korek, który zrobiony jest z drzewa jesionowego. Lśniące srebrne litery ujawniają nazwę : “TOUS Les colognes Concentrées”.

ZAPACH

Zapach przynosi świeżość owoców cytrusowych, zielonych roślin i kwiatów. Dzięki temu można się zrelaksować i poczuć go na sobie jak druga skórę.

Ten zapach to transformacje od wody kolońskiej do koncentratu.

TOUS Eau de Toilette Les Colognes Concentrées”

Jeżeli myślimy o kobiecie, która pokocha ten zapach, możemy wyobrazić sobie jak profesjonalnie zajmuje się swoja karierą, domem, rodziną. To fascynująca kobieta, która, w codziennym szalonym tempie, wie jak sprawić żebyś poczuł się jak ktoś najważniejszy.

To bardzo specjalny zapach. Pierwsze promienie słońca wpadające do ogrodu, podnosząc delikatne kwiatowe aromaty peoni, róży i jaśminu, dopełniają go nuty drzewa sandałowego i ciepłego piżma.

Rodzina zapachu: Kwiatowo – Piżmowa

Nuty Głowy: Peonia, Zielona Mandarynka

Nuty Serca: Róża Wodna, Jaśmin

Nuty Podstawy: Drzewo Sandałowe, Piżmo

TOUS MAN Les Colognes Concentrées”

Kim jest mężczyzna, który żyje pełnią życia? Energię spożytkowuje na swoją karierę i życie towarzyskie, który żyje na %. Nie zatrzymasz go, jeżeli chce spędzić czas z kobieta swojego życia.

Wirujące nuty górnych nut, dają efekt bardziej zielony z dotykiem grejpfruta i mięty pieprzowej. Jak zawsz

 o burzy przychodzi spokój, który znajdziemy w podstawie: Fasola Tonka i Vetiver.

Rodzina Zapachu: Zielono – Drzewna

Nuty Głowy: skórka Pomarańczy, Grejpfrut

Nuty Serca: Mięta pieprzowa, Drzewo Gwajakowe

Nuty Podstawy: Fasola Tonka, Vetiver

VISUEL

Czas zatrzymuje się by uchwycić wyjątkowe chwile.

Światło słoneczne oświetla ten ulotny moment w wiecznym ogrodzie, gdzieś na świecie. On i Ona potrzebują tylko siebie nawzajem.

TOUS Les Colognes Concentrées”, czas dla siebie.

Ceny: TOUS Les Colognes

EDT 30ml – 145zł

EDT 50ml – 225zł

EDT 90ml – 289zł

Ceny TOUS MAN Les Colognes:

EDT 50ml – 199zł

EDT 100ml – 289zł

TEDT LC TMAN LC

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.