VENOSPRAY – żel musujący skutecznie łagodzący objawy ciężkich i zmęczonych nóg

IBSS Biomed S.A. proponuje VENOSPRAY – żel musujący, który skutecznie łagodzi objawy ciężkich, zmęczonych nóg. VENOSPRAY to propozycja dla osób predysponujących do częstego występowania uczucia ciężkich i zmęczonych nóg,  objawiającego się opuchlizną, drętwieniem i kurczami łydek. 

 

W grupie szczególnie narażonej na w/w objawy znajdują się: 

  • osoby wykonujące pracę w pozycji siedzącej oraz stojącej;
  • osoby mało aktywne ruchowo;
  • osoby z nadwagą;
  • osoby noszące niewygodne obuwie oraz dopasowane, obcisłe ubrania;
  • kobiety stosujące antykoncepcję, hormonalną terapię zastępczą;
  • kobiety w ciąży.

Wszystkie powyższe czynniki powodują utrudnienia w przepływie krwi, a w konsekwencji prowadzą do jej przestoju w żyłach – co może przyczynić się do powstania poważnych schorzeń, w tym trudnych w leczeniu żylaków.

Unikalna formuła 

 VENOSPRAY posiada unikalną formułę gazu rozpuszczonego w kremie „crackle technologi”, dzięki której może być stosowany przez rajstopy/skarpety. Jego użycie jest więc możliwe w każdej sytuacji, gdy tylko pojawi się uczucie dyskomfortu: w pracy, podróży, na zakupach. Dodatkowym atutem VENOSPRAY jest konsystencja – preparat nie klei się, nie pozostawia tłustej powierzchni na skórze, nie wymaga intensywnego wcierania, gdyż praktycznie sam się wchłania.

Składniki preparatu:

Bioflawonoidy (m.in. diosmina) – wzmacniają drobne naczynka krwionośne, zapobiegając powstawaniu nieefektownych „pajączków”. Diosmina występująca w preparacie jest w formie zmikronizowanej dlatego też szybko się wchłania i działa bezpośrednio w miejscu podania.

Mentol  – o natychmiastowym działaniu odświeżającym oraz ochładzającym, przynosi przyjemną ulgę nogom i stopom. Mentol ma dodatkowo właściwości poprawiające krążenie krwi a tym samym zmniejszające opuchliznę i obrzęki nóg.

Pantenol – prowitamina przyczyniająca się do wygładzenia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pantenol łagodzi podrażnienia oraz wspomaga regenerację naskórka – szczególnie narażonego na wysuszenie po kąpielach słonecznych, przesuszonego twardą wodą, czy suchym powietrzem w ogrzewanych pomieszczeniach.

 

ŻEL musujący VENOSPRAY jest dostępny w aptekach bez recepty.

Cena: ok. 20 zł/spray 150 ml

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.