VOLUME GLAMOUR MAX HOLIDAYS

Żywe kolory, maksymalna objętość i poręczne opakowanie. Bourjois przedstawia maskarę, która będzie Twoim idealnym towarzyszem w czasie wakacji. Volume Glamour Max w nowej wakacyjnej odsłonie – dwóch modnych kolorach i praktycznym rozmiarze.

Idealna wielkość
Hit wakacji!
Maskara Volume Glamour Max Holidays jest stworzona do tego, aby wiernie towarzyszyć Tobie w czasie wakacyjnych wojaży. Wyjątkowo mała (10,5 cm) i jednocześnie zaskakująco pojemna (6 ml) – zmieści się w każdej kosmetyczce i zapewni piękny makijaż oczu oraz uwodzicielskie spojrzenie w każdych warunkach pogodowych!

  • Formuła dla maksymalnej objętości i modne kolory.
  • Moc objętości – sprawdzona receptura.
  • To zdecydowany hit lata – maskara jest wodoodporna, utrzymuje się aż do 24 godzin* i zwiększa objętość rzęs aż 10 razy**! Dzięki delikatnej kremowej konsystencji jest bardzo łatwa w aplikacji.

* testowane naukowo na 60 kobietach
*testowane naukowo na 61 kobietach

Maskara Volume Glamour Max Holidays dostępna jest w odcieniu intensywnej czerni i elektryzującym niebieskim kolorze. Bądź modna aż po same końce rzęs!
Sprytne opakowanie.
Maskara Volume Glamour Max Holidays ma w zanadrzu więcej sztuczek! To małe poręczne opakowanie kryje w sobie magiczną różdżkę, która pozwala na precyzyjną aplikację tuszu dla idealnego makijażu rzęs. Wielka szczoteczka wyczaruje rzęsy o 10 razy większej objętości.
Maskara Volume Glamour Max Holidays – maksymalny efekt w minimalnej cenie.

Dostępna w 2 kolorach:

52 Ultra Black

VOLUME_GLAMOUR_MAX_HOLIDAYS_BROSSE

 

53 Electric Blue

VOLUME_GLAMOUR_MAX_HOLIDAYS_53
Pojemność: 6 ml
Sugerowana cena detaliczna: 29,99 PLN

 

 
Dostępność od lipca 2014

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.