Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

Balsam na całe zło. Jak skomponować własne kosmetyki naturalne? Twoje całe ciało będzie szczęśliwe, że doświadcza takiej dbałości. Na warsztatach aromaterapii w kosmetyce dostaniesz wiedzę i niezbędne narzędzia
do stworzenia własnych aromaterapeutycznych preparatów pielęgnacyjnych, z własną nazwą, w pięknym opakowaniu i o Twoim ulubionym zapachu, dostosowane do szczególnych potrzeb Twojej skóry i duszy. Stworzone przez siebie na warsztatach dzieła uczestnicy zabierają do domu.

Pierwsza podróż w świat olejków eterycznych Tworzymy oliwkę do ciała o działaniu do wyboru: ujędrniająca i przeciw rozstępom, nawilżająca, odżywiająca, relaksująca, trzy rodzaje antycellulitowej, przeciwreumatyczna i przeciwreumatyczna oraz płyn do płukania jamy ustnej pastę do zębów.

INWESTYCJA: 290 zł

MIEJSCE:  centrum Warszawy

CZAS TRWANIA: 10:00 – 15:00

PROWADZĄCA: Katarzyna Kochańska

Druga podróż w świat olejków eterycznych

Tworzymy tonik do twarzy o działaniu do wyboru: dla panów po goleniu, do skóry naczynkowej, trądzik, infekcje skóry, medytacyjny, przywracający równowagę, łagodzący podrażnienia, odżywczy, odprężający do skóry naczynkowej, rozświetlający, wyciszający, odmładzający, ożywiający skórę, odmładzający, przeciwstresowy, „krem” pod oczy przeciw cieniom i workom oraz odżywkę do włosów suchych, wypadających, zniszczonych.

INWESTYCJA: 290 zł

MIEJSCE:  centrum Warszawy

CZAS TRWANIA: 10:00 – 15:00

PROWADZĄCA: Katarzyna Kochańska

Trzecia podróż w świat olejków eterycznych   Tworzymy olejek do zmywania i pielęgnacji twarzy o działaniu do wyboru:do cery odwodnionej, do cery problemowej, mieszanej, tłustej, do cery dojrzałej, do cery naczynkowej i zaczerwienionej oraz krem do twarzy o różnym zastosowaniu: ochronnym, odmładzającym, przeciwtrądzikowym, do cery naczynkowej, rozjaśniającym koloryt.   Dodatkowo w prezencie przepisy na maseczki do twarzy.  

INWESTYCJA: 290 zł

MIEJSCE:  centrum Warszawy

CZAS TRWANIA: 10:00 – 15:00

PROWADZĄCA: Katarzyna Kochańska

 

pachnidlo_ulotka

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.