Wejdź do gry z nowym szamponem head&shoulders Sports Fresh

Do rozpoczęcia XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie pozostało już niewiele czasu. Tysiące sportowców od dawna intensywnie trenują, by być w jak najlepszej formie i godnie stawić czoła sportowym wyzwaniom. Z okazji tego doniosłego wydarzenia, marka head&shoulders wprowadziła limitowaną edycję szamponu przeciwłupieżowego: odświeżający wariant Sports Fresh, który usuwa do 100% łupieżu i dba o skórę głowy. Bez względu na to, jakie stoją przed nami wyzwania head&shoulders pomoże nam dobrze zacząć każdy dzień, dodając pewności siebie. Uosobieniem ducha nowego wariantu Sports Fresh jest Michael Phelps, wielokrotny mistrz olimpijski, światowej sławy pływak, a teraz także globalny ambasador marki head&shoulders.

Są w życiu chwile, kiedy musimy dać z siebie wszystko i maksymalnie skupić się na zadaniu, jakie mamy do wykonania. By czuć się pewnie w takich momentach, nie chcemy myśleć o jakichkolwiek niedoskonałościach w naszym wyglądzie, jak np. łupież. Dlatego o lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę, kluczowe dla zwycięstwa w codziennych wyzwaniach, warto zadbać już podczas porannego prysznica! Head&shoulders od lat pomaga swoim konsumentom na całym świecie pozbyć się łupieżu, dodając pewności siebie i odwagi w podejmowaniu codziennych wyzwań. To, jak ważne są to czynniki w osiąganiu sukcesów, pokazują badania przeprowadzone na grupie 325 olimpijczyków przez profesora Daniela Wanna, psychologa sportu z amerykańskiego Uniwersytetu Stanowego Murray. Okazuje się, że istnieje bezpośredni związek między oceną swojego wyglądu zewnętrznego a zdolnością do osiągnięcia sukcesu. 64% ankietowanych sportowców zgodziło się bowiem ze stwierdzeniem: „jeśli czuję, że wyglądam dobrze, radzę sobie dobrze”. Potwierdza to także Michael Phelps, zdobywca czternastu złotych medali olimpijskich i ambasador marki head&shoulders: Kilka sekund przed startem, kiedy staję na bloku startowym, muszę być całkowicie skupiony i opanowany. Nieprzyjemne swędzenie skóry głowy czy płatki łupieżu sprawiają, że czuję się niepewnie, a to może mieć negatywny wpływ na osiągnięty przeze mnie wynik. Dlatego właśnie używam szamponu head&shoulders Sports Fresh, który dba nie tylko o mój wygląd, ale również o samopoczucie. Dzięki niemu jestem zawsze skupiony i pewny siebie w ważnych dla mnie chwilach: zarówno na basenie, jak i w życiu – mówi Phelps.

Nie wahaj się – wejdź do gry

Czyste włosy bez łupieżu dodają nam pewności siebie, dzięki której możemy stawić czoła codziennym wyzwaniom i realizować swoje marzenia. Nowy szampon head&shoulders Sports Fresh o świeżym, mentolowym zapachu, usuwa do 100% łupieżu i dba o skórę głowy. Zawarty w szamponie kompleks ActiZinc został połączony z technologią Pro Clean. Pomaga on zwalczać przyczyny łupieżu na powierzchni skóry oraz w miejscach, w których ukrywa się grzyb Malassezia Globosa, będący główną przyczyną łupieżu, a także jednym z powodów utraty uczucia czystości i świeżości w ciągu dnia. Dzięki temu nowy szampon pomaga zapewnić długotrwałą czystość i świeżość włosów, a jego łagodna formuła sprawia, że można go stosować codziennie.

 

Maksymalna sugerowana regularna cena detaliczna 

przeciwłupieżowy szampon head&shoulders Sports Fresh: 200ml – 11,99 zł
przeciwłupieżowy szampon head&shoulders Sports Fresh: 400ml – 19,99 zł

 

***

Daniel L. Wann – profesor psychologii na Uniwersytecie Stanowym Murray. Od połowy lat ’80  zajmuje się psychologią sportu, a w szczególności zagadnieniem psychologii fanów, przemocy kibiców, czy zachowań rodziców jako widzów młodzieżowych rozgrywek sportowych. Prof. Wann jest autorem dwóch książek i ponad 100 publikacji, a ponadto wystąpił w roli eksperta na ponad 60 konferencjach poświęconych tematyce sportu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.