Wiosenna metamorfoza z Rossmannem

Firma Rossmann przygotowała zestaw produktów, które pomogą odświeżyć lub zmienić kolor włosów na wiosnę. Wszystkie wiemy, że wiosna to pora roku, która szczególnie zachęca do zmian i odkrywania nowości. Rossmann proponuje nowatorskie kremy koloryzujące Accent i akcesoria For Your Beauty dostępne w drogeriach Rossmann.

Kiedy w powietrzu czuje się wiosenną aurę, chciałoby się zrobić coś spektakularnego: przemeblować mieszkanie, zmienić styl życia lub… przejść metamorfozę. Zacznij od siebie. Odświeżenie lub zmiana koloru włosów to nie tylko gwarancja nowego looku, ale i świetnego samopoczucia.

Nowość na rynku farb do włosów, kremy intensywnie koloryzujące Accent, to szeroka paleta aż dziesięciu kolorów, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wachlarz odcieni zaczyna się od bardzo jasnego, złocistego blondu, a kończy na wyrazistej i głębokiej czerni. Kremy Accent to gwarancja intensywnego koloru oraz włosów pełnych blasku. Dzięki lekkiej konsystencji produkt jest szybki i łatwy w aplikacji. Wystarczy zmieszać krem z emulsją, rozprowadzić starannie na całej długości włosów, odczekać 20-30 minut, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą. Dodatkową zaletą kremów jest zawartość kuracji z pielęgnacyjnym olejkiem Jojoba oraz fakt, że idealnie pokrywają siwe włosy.

W nowej linii kremów koloryzujących Accent dostępne są m.in.:

  • Accent krem intensywnie koloryzujący świetlisty blond (100)
  • Accent krem intensywnie koloryzujący czekoladowy brąz (67)
  • Accent krem intensywnie koloryzujący pinot noir (366)
  • Accent krem intensywnie koloryzujący czarny (20)

Cena kremów Accent to ok. 9,99 PLN/ szt.

 

Farba Accent

 

Aby Twoja łazienka przeobraziła się w domowy Salon Fryzjerski Rossmanna, możesz dodatkowo skompletować zestaw ułatwiający aplikację środków koloryzujących oraz akcesoria, dzięki którym
w prosty sposób nadasz fryzurze lekkości. Zatasowanie pędzla do nakładania farby For Your Beauty oraz klipsów do włosów For Your Beauty to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonej koloryzacji. Natomiast dzięki fryzjerskim nożyczkom For Your Beauty będziesz mogła podciąć końcówki lub wyrównać grzywkę.

For Your Beauty pędzel do nakładania farby, cena ok. 4,99 PLN/ szt.

For Your Beauty klipsy do włosów, cena ok. 3,99 PLN/3 sztuki w opakowaniu

For Your Beauty nożyczki fryzjerskie, cena ok. 16,99 PLN/ szt.

Akcesoria

Informacje o firmie Rossmann Polska

Pierwsza drogeria Rossmanna w Polsce funkcjonuje od 1993 roku przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Obecnie, po ponad 20 latach działalności, firma liczy 850 sklepów w 365 miastach, a w 2014 roku planuje otworzyć kolejne 150 drogerii. Na styczeń 2015 przewidywana jest inauguracja drogerii nr 1000. Rossmann jest liderem branży z 22-procentowym udziałem w polskim rynku chemiczno-kosmetycznym. Firma zatrudnia 12 tysięcy pracowników. Sklepy Rossmanna odwiedza codziennie 600 tysięcy klientów. Od grudnia 2013 r., dzięki aplikacji IKO, mogą oni płacić za zakupy telefonem komórkowym. Asortyment drogerii liczy 16 tysięcy artykułów i 800 marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wśród nich znajdują się prawie 2 tysiące produktów, należących do portfolio 35 marek własnych Rossmanna, m.in.: Isana – marka zajmująca się pielęgnacją ciała i włosów, ekologiczna i wegańska seria kosmetyków Alterra, babydream – kosmetyki i artykuły spożywcze dla dzieci, Domol – artykuły chemii gospodarczej czy Alouette – artykuły higieniczne.

W 2011 roku w łódzkiej Manufakturze otwarto innowacyjną drogerię Rossmanna, gdzie na ponad 1350 metrach kwadratowych znajduje się Strefa Urody, w której można skorzystać z porad specjalistów w zakresie zdrowia i urody. W listopadzie 2013 roku w poznańskim City Center uruchomiono największą w Europie drogerię Rossmanna – o powierzchni 1400 metrów – na terenie której, po raz pierwszy w historii firmy, znajduje się salon fryzjerski oraz ponad stumetrowy dział perfumeryjny. W 2013 roku Rossmann zajął drugie, po firmie Apart, miejsce w rankingu najlepiej ocenianych przez klientów sieci detalicznych w Polsce, opracowanym przez OC&C Strategy Consultants.

 

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.