Wyjątkowy zapach My Red by Demi Moore od Oriflame

Prezentujemy najcenniejszy zapach w historii marki Oriflame , stworzony we współpracy z aktorką Demi Moore oraz perfumiarzem Vincentem Schallerem. Kompozycja My Red z nutąwyjątkowej, bardzo rzadko spotykanej odmiany jaśminu – czerwonym jaśminem – magnetyzuje zmysłowością, budzi wrażenie elegancji i glamour rodem z Hollywood.

Czerwony jaśmin jest symbolem emocji i namiętności. Śmiały, wyrazisty zapach My Red to idealna propozycja dla kobiet, które mają odwagę wyrażać swoje pragnienia, roztaczają wokół siebie magnetyzujący czar i marzą o tym, by je podziwiano.

Demi Moore, gwiazda światowego kina, jest twarzą oraz inspiracją ekskluzywnej perfumowanej wody My Red. Siła, talent oraz niezwykła uroda Demi fascynują mężczyzn, budzą podziw wśród kobiet. Jej piękno i zdolności aktorskie oczarowują widzów na całym świecie. Wizerunek femme fatale sprawia, że Demi jest ucieleśnieniem magnetyzmu My Red.

Kompozycja zapachu

Od stuleci kobiety z różnych kultur noszą kwiaty jaśminu we włosach. Subtelna uroda oraz zapach pełen słodyczy uczyniły z niego ulubiony kwiat kobiet, które pragną otoczyć się aurą  delikatnego wdzięku i elegancji.

Czerwony jaśmin zachwyca wytwornością i bogactwem przewyższającym inne odmiany tego gatunku.  Zmysłowe, niemal owocowe nuty o uzależniającej mocy nadają zapachowi bardziej nowoczesny, śmiały charakter.

Połączenie tego unikatowego składnika z białymi kwiatami, żurawiną i soczystym jabłkiem „Granny Smith” zaowocowało narodzinami uwodzicielskiego zapachu, doskonałego w swoim pięknie i bogactwie.

My_Red_Oriflame

Cała kolekcja My Red

Ekskluzywna kolekcja My Red obejmuje:

  • luksusowy, perfumowany krem do ciała (cena regularna: 37 PLN);

krem orifalme

 

  • wytworną, pikowaną torebkę w najmodniejszym stylu (cena regularna:120 PLN cena promocyjna: 89,90 PLN) z idealnie dobranym szalem w kolorze soczystej żurawiny (cena regularna: 65 PLN cena promocyjna: 39,90 PLN), które wnoszą kolejny akcent glamour, dopełniając ten uderzająco piękny, zuchwały i elegancki zapach.

torebka i szal

Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju zapach My Red by Demi Moore zabierze Cię w magiczną podróż do świata luksusu i zmysłowości zarówno wtedy, gdy wybierasz się na romantyczną randkę z kimś wyjątkowym, jak również gdy szykujesz się na wielkie wyjście wieczorem, by spędzić na zabawie szaloną noc.

 

My Red EDP – woda perfumowana, poj. 50 ml, cena regularna – 135 PLN

cena promocyjna 89,90 PLN (od 14 października do 24 listopada).

Produkt dostępny w sprzedaży od 14 października!

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów. Telefon: 0-801 122 000

www.oriflame.pl

My_Red_Oriflame_Demi_Moore

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.