Wyniki jesiennego konkursu z marką Physiogel®

Drodzy czytelnicy Magazynu Drogeria konkurs zorganizowany wspólnie z marką Physiogel®, w którym do wygrania był 1 z 5 zestawów kosmetyków w ubiegłym tygodniu dobiegł końca. Otrzymaliśmy od Was bardzo wiele ciekawych wypowiedzi. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy zwycięzców, którym bardzo serdecznie gratulujemy!!!


Przepraszamy za opóźnienie w publikacji wyników konkursu z przyczyn niezależnych od nas i jednocześnie wydłużamy termin przesyłania danych przez zwycięzców do 9 listopada.

Zwycięzców prosimy o dosłanie adresów korespondencyjnych wraz z numerami telefonów do dnia 9 listopada do godz. 15.00 na poniższy e-mail: redakcja[at]magazyndrogeria.pl.
Jeśli zwycięzcy nie zgłoszą się do nas do 9 listopada do godziny 15.00 – wybierzemy nowych.

Poniżej zamieszczamy nagrodzone wpisy:

1 Z 5 ZESTAWÓW dermokosmetyków marki Physiogel® składającyh się z Balsam Łagodzącego oraz Kremu Codzienne Nawilżanie otrzymują:

  • stokrotka za wpis:

Moja delikatna skóra lubi… pocałunek słońca, pieszczotę ciepłego wiatru, łagodne kosmetyki i masaż zrobiony przez ukochanego męża!

  • wlazlus za wpis:

Moja delikatna skóra lubi od samego rana pocałunki słońca, szepty delikatnego wiatru, dotyk ciepłego letniego deszczu, czułości balsamu nawilżającego, muśnięcia dermokosmetyków, smak peelingu czekoladowego, widok olejku do masażu, zapach aromatycznej sauny, ukojenie w kąpieli po ciężkim dniu i ulgę wypoczynku w miękkiej pościeli.

  • Dorotka G za wpis:

Moja delikatna skóra lubi być rozpieszczana, kosmetykami hipoalergicznymi oczyszczana, nawilżana oraz piękną wonią perfum otulana. =)

  • Izuńka za wpis:

Moja delikatna skóra lubi być przez Physiogel rozpieszczana, nawilżana i odżywiana.

  • Monia za wpis:

Moja delikatna skóra lubi kiedy rozpieszczam ją kosmetykami pełnymi łagodności, bo w delikatności kryje się moc, dzięki której moja skóra odkrywa uroki piękna.

 

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY a wszystkich pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach !!!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.