Wyścig z czasem – Somat Multi-Perfect z formułą Express Power

Doba ma tylko 24 godziny i nie da się jej rozciągnąć. A na głowie tyle obowiązków… Nie ze wszystkim można zdążyć. Dlatego aż 48% kobiet rezygnuje z uprawiania sportu. Ale zmaganie z codziennymi obowiązkami może być prostsze i szybsze dzięki tabletkom Somat Multi-Perfect z formułą Express Power – najlepszym tabletkom do mycia naczyń w zmywarkach na rynku.

Uporać się z obowiązkami ekspresowo i mieć czas dla siebie i swoich najbliższych. Na zabawę z dziećmi, przeczytanie książki, sport, czy plotki z przyjaciółką. Niestety znalezienie czasu na wszystko, często pozostaje tylko marzeniem wielu z nas. Jak pokazują badania, czas dla bliskich zawsze znajduje 58% kobiet, ale już tylko 13% może sobie pozwolić na codzienną lekturę. A 22% kobiet widuje się ze swoją przyjaciółką rzadziej niż raz na miesiąc! Dlaczego? Bo po 8 godzinach pracy trzeba jeszcze posprzątać, ugotować obiad, czy pozmywać… A jak się okazuje na zwykłe zmywanie, aż 33% kobiet przeznacza od 30 do 60 minut dziennie!

Jak powszechnie wiadomo receptą na skuteczne radzenie sobie z domowymi obowiązkami są skuteczni „pomocnicy”. Czyli produkty, które nie zawiodą, nawet jeśli na działanie mają niewiele czasu. Takie jak najlepszetabletki do mycia naczyń w zmywarkach Somat Multi-Perfect z formułą Express Power, które uporają się z trudnymi zabrudzeniami nawet w krótkim cyklu mycia.

Nowością w recepturze Somat Multi-Perfect jest formuła Express Power.  Dzięki niej tabletki rozpuszczają się szybciej. Dlatego nawet po myciu w krótkich i ekologicznych programach naczynia będą perfekcyjnie czyste.

Z Somat Multi-Perfect tłuste plamy, zaschnięte resztki jedzenia, czy skrobia zostaną skutecznie usunięte z naczyń. Potwierdziły to zewnętrzne testy, a teraz każdy z nas może się o tym przekonać we własnej kuchni.

Przed obowiązkami domowymi nie da się uciec. Ale można je połączyć z czymś przyjemnym. Tabletki wielofunkcyjne Somat Multi-Perfect z formułą Express Power będą myły naczynia w zmywarce, a zabiegana pani domu może w końcu znajdzie kilkanaście minut na lekturę?

Rekomendowana cena detaliczna Somat Multi-Perfect z formułą Express Power:

Opakowanie 26 tabletek – ok. 28 zł brutto

Opakowanie 52 tabletek – ok. 50 zł brutto

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.