Zaproś Paryż do swojego domu!

Z pewnością nie jedna z nas chciałaby spędzić cudowny weekend w Paryżu. Poczuć na własnej skórze, jego niesamowitą atmosferę, zagłębić się w wąskie uliczki, odkryć miasto projektantów mody i najmodniejszych zapachów. Pola Elizejskie, wieża Eiffla, katedra Notre – Dame, muzeum Luwr, bazylika Sacrѐ Coeur – Paryż swą magią przyciąga nie tylko zakochanych. A dziś za pomocą Pachnącej Szafy może na stałe zamieszkać w naszym domu. Zapach Paryża został zamknięty w szklanej świeczce, wodzie do prasowania, dyfuzorze, perfumach do pomieszczeń oraz saszetce do szafy i samochodu. 

Od wieków zarówno zapach jak i perfumy odgrywały dla nas znaczącą rolę. Dziś jesteśmy uzależnieni od garstki osób, które go tworzą. Kiedy spodoba się nam jakiś zapach pragniemy, by otaczał nas zawsze i wszędzie. Wspomnienia związane z podróżą, dzieciństwo, lato, spotkania z przyjaciółmi – wśród ludzi zmysł węchu jest jednym z podstawowych sposobów na poznawanie otaczającego świata. To dzięki niemu woń odciska swój ślad.

Czy we własnym domu możemy sprawić, że dalekie wojaże staną się realne? Tak! Jeśli pociąga nas egzotyka, podróże w nieznane oraz miasta pełne życia warto wypróbować produkty Pachnącej Szafy z serii Podróże z Zapachem. PARIS PARIS to zapach Paryża skąpanego w wiosennych promieniach słońca; delikatny, lecz zarazem intrygujący, podobnie jak kompozycje najsłynniejszych, francuskich mistrzów perfumiarstwa.

W skład zestawu wchodzą:

woda do prasowania –11,99zł

dyfuzer – 14,99zł

perfumy do pomieszczeń – 12,99zł

saszetka do szafy lub samochodu – 2,99zł

świeca – 11,99zł

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.