ZESTAW ŚWIĄTECZNY AHAVA BEST WISHES

Tegoroczna ekskluzywna, magiczna kolekcja zestawów świątecznych została zaprojektowana we współpracy z utalentowanym międzynarodowym artystą … Prace Davida Gersteina, znanego z kolorowych rzeźb ze stali profilowanej, prac trójwymiarowych, obecne są w metropoliach na całym świecie: Rzym, Londyn i Tel Aviv, Seul, Bangkok, Singapur, Antwerpia. Można podziwiać na budynkach i billboardach, w parkach i galeriach. Gerstein szybko stał się rozpoznawalną ikoną kultury na całym świecie.

BALSAM DO CIAŁA Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO 100 ML

MINERAL BODY LOTION

Skład tego łatwo wchłaniającego się balsamu o właściwościach ochronnych wzbogacono niezbędnymi dla zdrowia minerałami i wyciągami roślinnymi. Składnikami aktywnymi w balsamie są: hammamelis oraz aloe vera, a także kompleks Osmoter® (unikalne połączenie minerałów, których źródłem są niezwykłe wody Morza Martwego) obecnemu jedynie w produktach AHAVY. Jego wyjątkowy zapach zielonej śliwki i drzewa sandałowego pozostawia na cały dzień uczucie świeżości i komfortu. Nanosić na skórę obfitą warstwę preparatu.

KREM DO RĄK Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO 100 ML

MINERAL HAND CREAM

Ten niezwykły krem, doskonale nawilżając i odżywiając skórę, przynosi ulgę przesuszonym dłoniom. Preparat wzbogacono wyciągiem z hammamelisu o właściwościach nawilżających oraz kompleksem Osmoter®. Krem ma wyjątkowy zapach zielonej śliwki i drzewa sandałowego. Delikatnie i skutecznie wygładza szorstką skórę. Nanosić krem na skórę dłoni wielokrotnie w ciągu dnia, zależnie od potrzeby.

KREM DO STÓP Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO 100 ML

MINERAL FOOT CREAM

Niezwykle bogaty krem do stóp, może być również używany do pielęgnacji nóg. Jego doskonałe właściwości nawilżające są efektem zawartości minerałów. Krem łatwo się wchłania nawadniając suchą, łuszczącą się skórę. Preparat przynosi stopom ulgę. Sprawia, że stają się gładkie i jedwabiste w dotyku. Dba o komfort skóry przez cały dzień. Preparat zawdzięcza swoje działanie kompleksowi Osmoter®.

  • Przeznaczone również do skóry wrażliwej
  • Przebadane alergologicznie
  • Nie zawierają parabenów

Zestaw dostępny w sieci Super-Pharm

Pojemność: 3 x 100 ml

Cena: 149 PLN

 

Seria „deadsea water” do codziennej pielęgnacji, niezależnie od wieku

 

***

Producent: AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd. Dead Sea, Israel, www.ahava.com

In EU: AHAVA Cosmetics GmbH (Europe), Borsigstr. 36, D-65205 Wiesbaden, Germany

Autoryzowany przedstawiciel: InfoPlus sp. z o.o., ul. Złota 7 lok. 2, Warszawa,

www.infoplus24.pl

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Beautyblogs.pl