Zestawy Świąteczne Delia Cosmetics

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia firma Delia Cosmetics wprowadza do sprzedaży limitowane, wyjątkowe zestawy świąteczne. W aż 10 różnych wersjach zestawów zawarto cieszące się największą popularnością produkty firmy, skomponowane w linie do pielęgnacji twarzy, ciała, makijażu i demakijażu, pielęgnacji włosów i kolekcje kąpielowe.

W zestawach znaleźć można kosmetyki z linii Argan Care, 3D+ Hyaluron fussion, Cameleo czy Diary Fun. Produkty zamknięto w eleganckich opakowaniach, podkreślających charakter upominku. Szeroki wybór zestawów pozwoli na dobranie idealnego prezentu gwiazdkowego, który sprawi przyjemność każdej, bliskiej osobie. 

 zest_św_2014_arganCareHyaluron+mascara_MINI zest_św_2014_arganCareKolagen+mascara_MINI zest_św_2014_arganCarePiling+Balsam_MINI zest_św_2014_DairyFun-balsam-truskawka+kule_MINI zest_św_2014_HyaluronFusion_MINI zest_św_2014_KeratynaBB_MINI zest_św_2014_kolorowka_MINI

Delia Cosmetics polski producent kosmetyków z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.